Smart TV Arızaları

 

Smart televizyonlarda üreticiye özel bir işletim sistemi kullanılmaktadır Bu yüzden arıza onarımı için alanında uzman bir teknik servisten destek almalısınız.

Smart TV, üreticiye özel bir işletim sistemi bulunmaktadır. Internet bağlantısı aracılığıyla televizyonu ek özellikler ile donatır. Bu sebeple birtakım Smart TV arızaları ortaya çıkabilir. Smart televizyon özelliğine sahip bir TV internete girer ve sosyal medya uygulamaları kullanılabilir. Bununla beraber Smart TV’de oyunda oynanabilir. Bu tür özelliklere sahip televizyonlarda arıza oluşumu oldukça mümkündür.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber telefon, bilgisayar ve tabletlerin özellikleri birbirine karışarak televizyonlarda Smart TV olarak karşımıza çıktı. Smart TV’nin kelime anlamı “Akıllı Televizyon” olarak da tanımlanabilir. Özellikle internet bağlantısı sayesinde çeşitli platformların kullanımına izin verdiği için akıllı televizyon olarak adlandırılıyor. Sadece İstediğiniz bir filmi açmak ve çeşitli cihazlara gerek duymadan internette bulunan içeriklere ulaşmak için sizlerle Smart TV kullanmaya başlayabilirsiniz.

Smart TV Avantajları

 

İnternet bağlantısı özelliği sayesinde oyun oynayabilir, video veya film izleyebilirsiniz. Smart TV avantajları arasında en önemlisi internete bağlanmasıdır. Akıllı televizyonların içinde bulunan YouTube, Netflix ve Amazon gibi çeşitli uygulamalar aracılığıyla farklı filmler, diziler, programlar, belgeseller ve içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Elbette ki bu kadar özelliğe sahip bir televizyonun arıza vermesi oldukça normaldir. Günümüzde Yapay Zeka oldukça önemli bir konumda bulunsa da arıza onarımı için uzman bir teknik servise ihtiyacınız olacaktır.

60 Elektronik Uydu Merkezi Servisi olarak sizlere Smart TV arıza onarım hizmeti vermekteyiz. Yıllardır sunduğumuz hizmetler karşısında sektörün en iyi firması olarak tanınmak bizlere mutluluk ve gurur veriyor. Modelden modele göre değişen Smart TV’de ses tanıma özelliği de bulunmaktadır. Bununla beraber ses tanıma özelliği sayesinde kumanda ile yazmak ya da hareket sensörlerini kullanmak yerine sadece konuşmanız yeterli olacaktır.

Smart TV Arıza Çeşitleri

 

İstanbul’da tanınan televizyon tamir teknik servis olarak Smart TV’lerde yaşanan sorunları gün içerisinde çözüme ulaştırıyoruz. Smart TV arızaları ve nedenleri çeşitlilik göstermektedir. Bir televizyonun internete bağlanarak oyun, film ve çeşitli platformlara giriş yapması durumunda Teknik olarak arızalar ortaya çıkabilir. Peki, bu arızalar neler olabilir?

  • Görüntü kayması
  • Blok şeklinde görüntü olmaması
  • Yatay ya da dikey blok şeklinde görüntü kaybı
  • Belli belirsiz veya karanlık görüntü
  • Dikey ya da yatay çizgiler oluşması
  • Görüntüde ton farkı oluşması
  • Görüntünün gelmemesi
  • Çizilmiş LCD panel
  • Görüntü gelmemesi ve ekranda ışık görünmesi

Yukarıda bahsettiğimiz sorunlar Smart TV’lerde ve diğer televizyonlarda ortaya çıkabilecek arızalardır. Bu arızaların önüne geçebilecek herhangi bir etkili unsur bulunmamaktadır. Smart TV modelleri teknolojik açıdan internete bağlanabildiği için internet bağlantısı kopma gibi benzeri arızalar da yaşanabilir. Bu tarz arızalarda sizler de 60 Elektronik Uydu Merkezi Servisimizi arayabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturduktan sonra gün içerisinde adresinize gelerek %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet almanızı sağlıyoruz.

Smart TV Teknik Servis Hizmeti

 

Smart TV teknik servis hizmeti almak için web sitemizde bulunan WhatsApp destek hattından servisimize kolayca ulaşabilirsiniz. Yılları aşkın süredir bütün marka TV ürünlerinde bakım montaj tamir ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Bununla beraber aksesuar ve yedek parça satış hizmeti de vermekteyiz. Yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir servis olarak Smart TV modelleri başta olmak üzere LCD, plazma, LED TV, web projeksiyon gibi ev ve sinema sistemlerine dair hem güvenilir hem de kaliteli hizmetler sunuyoruz.

İstanbul genelinde Smart TV arızaları konusunda teknik servise ihtiyacınız olduğu an bizleri arayabilirsiniz. Geniş mobil araç filomuz ile beraber profesyonel uzman teknik kadromuz sizlere hizmet sunmaktadır. Yılları aşkın sektörel deneyim doğrultusunda cihazınızdaki teknik ihtiyaçları kısa süre içerisinde karşılamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda bütçe dostu fiyat teklifleri sunarak tamir, montaj, periyodik bakım ve onarım gibi işlemlerden de yararlanmanızı sağlıyoruz.

Smart TV Arıza Onarım Fiyatları

 

Televizyonların arıza sebepleri birbirinden farklıdır. Arıza yapan Smart televizyon için teknik servise ihtiyacınız olabilir. Günümüzde pek çok markanın Smart özellikli televizyonları bulunmaktadır. Ancak profesyonel bir teknik servis olarak tüm marka ve model ayırt etmeksizin arıza onarımı hizmeti sunuyoruz.

Uygun fiyat karşılığında eşsiz kalitede bir hizmet imkanı da sunuyoruz. Özellikle televizyonun açılmaması ve kırmızı ışığın sürekli yanıp sönmesi gibi sorunlar sıkça meydana geliyor. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman WhatsApp destek hattımız üzerinden servisimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

 

Tüm televizyon marka ve modellerinde teknik servis hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, dünya standartları üzerinde hizmet veren, profesyonel teknik çözümler sunan, güvenilir, modern ve her daim gelişime açık olan bir servis olarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

Müşterilerimize daha kaliteli ve iyi bir hizmet sunarak beklentilerini en hızlı şekilde karşılık vermeyi amaçlıyoruz. İstanbul genelinde geniş hizmet ağımız ile sizlere güvenilir, çevre dostu, ekonomik, konforlu ve kaliteli bir yaşam hizmeti sunuyoruz. Acil Smart TV arızaları onarım ve bakım hizmeti için servisimizden fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı