Beylikdüzü

 

60 Elektronik teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize %100 müşterilerimize memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.

Yıllardır sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktayız. Alanında profesyonel kadromuz ile Beylikdüzü çanak anten, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemi, televizyon tamiri ve Network internet servisi gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an servisimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul’da uzman ve işini severek yapan bir servis olarak acil teknik destek hizmeti de sunuyoruz.

Beylikdüzü Çanak Anten

 

Çanak anten bakım, onarım ve montaj için servisimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Beylikdüzü’nde çanak anten işe alakalı her türlü sorununuzda servisimizi arayabilirsiniz. İstanbul genelinde aralıksız çalışan ve müşteri memnuniyetini benimseyen bir teknik servis olarak uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Tam donanımlı araçlarımız ile çanak anten tamiri için sahada kesintisiz çalışıyoruz. Bununla beraber iş uzmanlığı konusunda gerekli bilgiye sahip olduğumuzu ve iş güvenliği açısından titizlikle çalıştığımızı belirtmek istiyoruz.

Beylikdüzü Merkezi Uydu Sistemi

 

Merkezi uydu ve televizyon sistemleri alanında geniş servis ağına sahip bir teknik servisiyiz. İstanbul’un en kalabalık semti olan Beylikdüzü’nde merkeze uydu sistemi alanında kurulum ve bakım hizmeti veriyoruz. 60 elektronik servisi olarak dijital uydu platformları, Digiturk, D-Smart, Türksat 4A, Hotbird 13E, Arapsat, Amos, Eutelsat benzeri gibi yerli ve yabancı Tüm bu videoyu seçeneklerini sunmaktayız. Beylikdüzü merkeze uydu sistemi hizmetleri için sizler de servisimizi arayabilirsiniz.

Binden fazla yeni nesil televizyon kanallarını HD kalitesinde izlemenizi sağlıyoruz. Özellikle site apartman ve alışveriş merkezi gibi yerlerde sıkça tercih edilmektedir. Montaj, satış ve tamir hizmetlerimizi ihtiyacınız kapsamında servisimizden talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü Güvenlik Kamera Sistemi

 

İstanbul’da güvenlik kamera sistemi denildiğinde en hızlı çözümleri sunan lider bir servis olduğumuzu belirtmeliyiz. 60 Elektronik olarak önceliğimiz sizlerin kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti almasıdır. İhtiyacınız doğrultusunda onarım, bakım ve kurulum gibi çeşitli hizmetleri talep edebilirsiniz. Beylikdüzü güvenlik kamera sistemi konusunda oldukça profesyoneliz. 7/24 uzman çalışanlarımız ile sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirerek en hızlı destek hizmetini sağlamaktayız.

 

 

 

Beylikdüzü Televizyon Tamiri

 

Ekonomik ve güvenilir çözüm önerileri sunan İstanbul’un en deneyimli servisi biziz. 60 Elektronik olarak Toshiba, LG, Vestel, Regal, Philips, Grunding, Beko, Axen, Arçelik, Sunny ve Amos gibi televizyon markalarının tamirini sağlıyoruz. Beylikdüzü televizyon tamiri alanında oldukça profesyonel hizmetler sunuyoruz. Sektörde kurulduğumuz günden bu yana her türlü televizyon marka ve modeli için tamir hizmeti sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Beylikdüzü Network İnternet Servisi

 

Network internet servis hizmeti alırken güvenilir bir firma tercih etmelisiniz. 60 Elektronik servisi olarak bu alanda profesyonel çözümler geliştiriyoruz.  Ağ çözümleri uzman ekibimiz tarafından sağlanarak altyapı çözümleri hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sağlıyoruz. Beylikdüzü Network internet servisi hizmetlerimizi talep etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı