Bağcılar

 

İstanbul’un Bağcılar semtinde çanak anten, televizyon tamiri, güvenlik kamera sistemi, Network internet servisi ve merkezi uydu sistemi alanlarında hizmet veriyoruz.

60 elektronik teknik servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Servisimiz bünyesinde alanında bilgili ve deneyimli ekibimiz ile sizleri hizmet veriyoruz. Bağcılar çanak anten kurulum, bakım ve onarım gibi her türlü işlerinizin sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Sizler de alanında uzman bir servis arıyorsanız size en yakın teknik servisimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bağcılar Çanak Anten

 

İstanbul’un en deneyimli firması olarak çanak anten işlerinizi servisimizden talep edebilirsiniz. Yıllara aşkım süredir sektörde hizmet veren uzman bir servis olarak garantili bir hizmet imkanı sunuyoruz. Yeni nesil çanak anten hizmetleri konusunda sizlere en iyi hizmet imkanını sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an servisinizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde kesintisiz televizyon izlemek istiyorsanız sizler de alanında uzman bir teknik servisten hizmet almalısınız. 60 elektronik olarak İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine en hızlı servis imkanına sunuyoruz.

Bağcılar Merkezi Uydu Sistemi

 

İnsanların yaşam alanlarında HD uydu yayınları’ndan faydalanabilmesi için merkezi uydu sistemi hizmeti vermekteyiz. 60 elektronik teknik servisi olarak Bağcılar merkezi uydu sistemi hizmetlerimizi İstanbul genelinde sunmaktayız. Uzman kadromuz merkezi uydu sistemi alanında 7/24 onarım ve kurulum hizmeti sunuyor. İhtiyacınız olduğu zamanlarda sizlere bir telefon uzaklığında bulunuyoruz. Sizler de sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız servisinizi istediğiniz zaman arayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Bağcılar Güvenlik Kamera Sistemi

 

Güvenlik kamera sistemi denildiğinde sektörde tercih edilen ilk firma olmak bizlere gurur kaynağı oluyor. Bağcılar güvenlik kamera sistemi sayesinde tüm yaşam alanlarınızı koruma altına alabilirsiniz. 60 Elektronik olarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Dilerseniz web sitenizde güvenlik kamera sistemlerimizi inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Evinizi ya da iş yerinizi hırsızlığa karşı koruma altına almak istiyorsanız sizler de Bağcılar’da bulunan ve geniş servis alanına sahip güvenlik kamera sistemi hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Aynı zamanda güvenlik kamera sistemleri her daim caydırıcılık özelliğine sahiptir. Tehlike anında kayıt altına alarak sizlere yüksek güvenlikli bir yaşam imkanı sağlıyor. Bu sayede hem can hem de mal kaybının önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

 

Bağcılar Televizyon Tamiri

 

Uzman bir televizyon tamircisine ihtiyacınız var ise sizler de servisimizi arayabilirsiniz. Her model ve marka için tamir hizmeti sunuyoruz. Altus, Arçelik, Toshiba, Samsung, Philips, Regal, Vestel, Beko, Awox, TCL, Sunny, Skytech, Grunding ve Profilo gibi markaların tamir ve kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bağcılar televizyon tamiri hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti kapsamında sunuyoruz. Uzun yıllardır sektörde çalışmalarımız sonucunda edindiğimiz tecrübeye dayanarak sunduğumuz her hizmette memnun kalmanızı amaçlıyoruz.

Bağcılar Network İnternet Servisi

 

Network internet bakım ve onarım servisi hizmetlerimizin dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan öncü bir firmayız. Yaşadığımız sorunlara karşı çözümlerimizi alanında uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Daha ekonomik, güvenilir ve hızlı servis deneyimi için bizleri arayabilirsiniz. Bağcılar Network internet servisi hizmetlerimiz için WhatsApp destek hattından talebinizi iletebilirsiniz.

 

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı