Beşiktaş

 

60 Elektronik olarak Beşiktaş uydu servisi taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyor, kurumsal hizmetlere önem veriyoruz.   İnternet bağlantısı, çanak kurulumu, modem yenileme, tv tamiri ve daha birçok kategori ekonomik sonuçlarla sizleri bekliyor. İlçelerden gelen başvurularınızı titizlikle yanıtlamaktayız.

Network İnternet Servisi

 

Yeni bir kurulum gerektiren network internet servisi binalarda önemli bir yere sahiptir. Bina internet ağını doğru şekilde kurarak, internet hattını sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.   Sabit hatların olduğu ADSL ağı olan yerlerde, hat onarımı için başvuru yapabilirsiniz. Benzer şekilde diğer internet ağları için de modem arızaları çözüme ulaşacaktır.

Yeni bir modem almak istediğinizde, network internet servisi üzerinden eski modem arızalarını sorgulatabilirsiniz. Arıza onarılabilir durumdaysa yeni modeme gerek kalmaksızın tamir yapmaktayız. Yeni modem satışı olacaksa da teknik bilgi alarak ürün temin edebilirsiniz. Kurulum öncesi ana hat onarımı, bina internet tesisatı yapıyor ve sizleri memnun bırakıyoruz.

Son senelerde popüler bir kullanımı olan fiber alt yapı için 60 Elektronik başvurusu yapabilirsiniz. Fiber internet bağlantısı sayesinde ADSL gibi yavaş bağlantılara göre daha iyi hızda kullanım olacaktır. Dilerseniz fiber bağlantı olan yerde ek internet geliştirmeleri talep edebilirsiniz.  Fazla cihaz yüklemesini en aza indirmek, daha geniş kapsamda internet çekiş gücü sağlamak adına eklemeleri yapan bir ekibiz.

Merkezi Uydu Sistemi

 

Uydu servisi kurulumu, kablo ayarlamaları ve uydu konusundaki her türlü hizmeti 60 Elektronik firmamızda bulabilirsiniz. TV kullanımındaki ek kanal özellikleri taşıyan hizmetlerle alakalı arızalarda sizlere yardımcı olmaktayız. Yaygın bilinen ve kullanılan Dijiturk, D-Smart için arıza talepleri varsa bize bildirebilirsiniz.  IP TV kurulumu, LNB kanal kurulumu, kanal ayarlama hizmetini de hızlı şekilde sunuyoruz.

Merkezi uydu sistemi bir odadaki televizyondan daha fazla alandaki cihaza yayılacaksa, uydu kablosunun uzatması gerekir. Kablo uzatma işlemleri için başvuru yapabilir hızlı şekilde yeni alandaki cihazda da uydu kullanımına başlayabilirsiniz. Ek kablo çekme işlemleri sıfırdan kurulum değildir, ancak belirli bir alt yapının diğer odada bulunan cihaza göre ayarlanması gerekir.

Televizyon Tamiri

 

Hemen her evde varlığını sürdüren televizyon için geniş yelpazede bir hizmet sunmaktayız. LCD televizyonu yeni aldıysanız, montaj için bizi arayabilirsiniz. Kısa süre içinde dilediğiniz alanda LCD ekran televizyonları kurmaktayız.  İş yerlerinizde büyük ekran tv kurulumu için gereken alt yapı, malzeme ve işçilik desteği itinayla size sunulmaktadır.

LED panelde arıza olduğunda televizyon tamiri başvurunuzu bekliyoruz. Panel, ekran arızaları, ekran değişimi, koruyucu ekipman uygulamaları yaparak avantajlı çözümler sunmaktayız. Televizyon internetini kullanırken sorun yaşadığınızda, tv ana kart arızalarında teknik destek vermekteyiz. Görüntü yansıtıcı bağlama ile telefonda gördüğünüz bağlantıları ekrana yansıtabilirsiniz.

Tv kablolarında sorun olduğunda yenileme yapmak gerekebilir. Benzer şekilde tv çalışmasını bazen formatla tazelemek de gerekebilecektir. TV çalışma sistemini yenilemek, daha iyi bir kanal akışı sağlamak için gereken yönlendirmeleri sağlıyoruz. Uydu formatlama, tv kanal yükleme, tuner sinyal arızalarında fark yaratan çözümler bulmaktayız.

Çanak Anten

 

LNB 90 cm çanak antenlerde meydana gelen sorunları uydu servisi ekibimizde bulabilirsiniz. Anten kurulumunu yapan ekibimiz, aynı anda oluşabilecek arızalı kablo ve cihaz sorunlarını da en kısa sürede giderecektir.  Yayın kalitesini aynı şekilde almaya devam etmeniz adına tüm kontrolleri sağlıyor, bakım onarımı yapıyoruz.

Farklı türlerdeki çanak anten modellerine göre başvuru yapabilirsiniz. Delikli çanak antenler, parabolik tasarımlar vs. için cihaza uygun sonuçlar vermekteyiz.  Standartlara göre en uygun parçaları garantili şekilde buluyor, bağlantı aparatlarıyla kolay kurulum sağlıyoruz.

Çanak antenlerde fiyat açısından piyasaya göre uygun seçenekleri bulabilirsiniz.  Çanak anten ve uydu hizmetlerimizi birlikte almak istediğinizde kanal ayarlamasını da yapmaktayız. Beşiktaş ilçesinden çanak anten sistemlerine başvurmanızı bekliyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemi

 

Hırsızlık, şiddet gibi durumları engellemek, oluşan sorunlarda kayıt gösterebilmek için güvenlik kamera kurulumu önemlidir. Güvenlik kamerası olan yerlerde suça meyil daha azalmakta, kayıt altında olmaktan dolayı çekinen kişiler suç işleyememektedir. Bina, site, iş yeri, kamu kurumundaki güvenlik kamera sistemi kurulumunu yapan ekibimize siz de başvurabilirsiniz.

Site girişi, evde bakıcı kontrolü amaçlı kamera kurulumunu talep ettiğinizde kısa sürede bulunduğunuz adrese geliyoruz. Herhangi bir alana kurulum yapmadan önce, güvenlik kamera sistemi prosedürleri, sözleşme kapsamı hakkında bilgi vermekteyiz. Her yere gelişigüzel güvenlik kamera sistemini kurmak mümkün olmadığından, doğru bilgilendirme sağlıyoruz.

Kamera sistemlerinde arıza yaşadığınızda, görüntü alamıyor veya kaydetme sorunu yaşıyorsanız kablo, kayıt cihaz değişimi gerekebilir. Tespit edilen kablo ve kayıt cihaz arızası ardından en uygun sonucu almanız adına nasıl işlem olacağı aktarılacaktır.

Kamera kurulumu ardından uzun süre bu sistemi sorunsuz şekilde kullanmak istiyorsanız mutlaka aralıklı kontrol yapmalısınız.  Kablolarda azalma, yıpranma vs. varsa, hemen teknik destek talep edebilirsiniz. Kayıt cihazının giriş yerlerindeki sorunlar için o bölgeyi doğru şekilde konumlandırmaya özen gösteriniz.

Beşiktaş Elektrikçi & İnternet Başvuru

 

60 Elektronik ekibimiz, internet başvuru ve Beşiktaş elektrikçi taleplerinize daima en iyi şekilde yanıt vermektedir.

 

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı