Küçükçekmece

 

Küçükçekmece televizyoncu arayışınıza teknik donanım üstünlüğü, uzun senelerin vermiş olduğu deneyimle yanıt veriyoruz. 60 Elektronik ekibimiz, uydu, internet, modem gibi çeşitli hizmet alanlarında profesyonel çözümler sağlamaktadır. İstanbul ve ilçelerden başvuran müşterilerimizi uzun vadede memnun ediyoruz.

Kanal Kurulumunda Çanak Anten

 

Kanal kurulumu yapabilmek için çanak anten en önemli aletler arasındadır. Kablolar ve sinyal cihazı olsa bile, çanak anten çeşitleri kurulmadığı zaman sinyallerin hiçbir anlamı kalmayacaktır. Çünkü uydulardan gelen sinyaller ancak çanak sayesinde alıcı cihaza ve oradan kablo ile televizyona gönderilir.

60 Elektronik olarak kanal kurulumu esnasında ne gerekiyorsa tüm aşamaları sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Şayet çanak anteni yerleştirmek için uygun bir alan yoksa olabilecek en yüksek yere kurulum olacaktır. Yön ayarlaması ve uydu sinyal alıcısı sabitleme konularında soruna odaklanarak netice almaktayız.

Plaza Merkezi Uydu Sistemi

 

İstanbul plazalar yönünden zengin bir şehir olarak uydu sistemlerine bolca ihtiyaç duyuyor. Merkezi uyduları kuracağımız plazalar için öncelikle zemin tespit çalışmaları yapmaktayız.  Plaza alt yapı hazırlıkları esnasında tüm daireler ayrı çanak almadan pratik sonuçlar elde edersiniz.

Yeni binalarda sıkça görülen merkezi uydu sistemi sayesinde kanallarınızı kesintisiz şekilde izlemeye devam edebilirsiniz. Kuruluma yönelik tüm soruları yanıtladıktan sonra anlaşmaya varmamız halinde hemen harekete geçiyoruz.

Bebek Odası Güvenlik Kamera Sistemi

 

Bebek odasında bakıcı kontrolü yapmak, bebeği olası durumlara karşı takip etmek için güvenlik kamere kurdurabilirsiniz. Daire içi güvenlik kamera kurulumunda genelde tek ve iki kameralı sistemleri öneriyoruz.

Yeni ve ekonomik güvenlik kamera sistemi daha güvenli bir alan oluşturabilmeniz için kritik öneme sahiptir. Bebek odalarının haricinde, evinizi dışarıdan da takip etmek adına, giriş çıkış kontrolleri yapabilirsiniz. Balkon, bahçe alanları, kamera kurulumu için en uygun yerlerdendir.

Uydu ve Televizyon Tamiri

 

Uydu cihazınızda sorun olduğunda hemen 60 Elektronik ekibimizi arayabilirsiniz.  Uydu kanalları çalışmıyor, cihaz giriş bölümü arızalanıyorsa çok geçmeden teknik destek istemelisiniz. Uydunuzun hava koşulları ve diğer nedenlerle arızalanması ihtimaline karşı önlemler almalısınız. Bazı uydu sorunlarının tv yapısına da zarar verebileceğini biliyor, bu duruma göre hareket ediyoruz.

TV kanalları ve uydu sağlayıcıları bir arada ideal bir şekilde çalışması gereken mekanizmalardır. Bunlardan birinin zarar görmesi televizyon tamiri sürecini de başlatacaktır. Tv tamirinde gerekli ekipmanla beraber ideal çözümler sağlamaktayız.

Network İnternet Servisi Fiyatları

 

Ortak ağ kurulumu sayesinde kullanacağınız yeni sistem, zaman ve işçilik yönünden fark yaratır. Bina içindeki bilgisayar sayısı, her kurumda değişebilir. Hastane içindeki bilgisayar sayısı ile tek daire ofis bilgisayar sayısı farklı olacağından kurulum ücretlerimiz değişecektir.

Network internet servis hizmetlerimizi almak için neler yaptığımızı daha detaylı öğrenebilirsiniz. Ön görüşme ardından istediğiniz durum ve malzemelere göre harekete geçiyoruz. Yeni oluşumlarda rakiplere fark yaratan network internet servisi hizmetlerimizi uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı