Silivri

 

Silivri güvenlik kamera sistemi firmamız, uydu ve tv tamiri ile çok sayıda hizmeti aynı anda vermektedir. İstanbul’da hizmet veren 60 Elektronik ekibimiz, modem, internet konularında da profesyonel hizmetler sunacaktır.  Elektrik, internet aboneliği ve fiber kurulum talepleriniz için bizle iletişime geçebilirsiniz.

Silivri Çanak Anten Malzemeleri

 

Silivri çanak anten firmamız, kişisel taleplere göre belirli çözümler sunarak teknik ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Bir yapıda gerekli olan uydu sinyal sistemlerini kuruyor, ardından hassasiyetlere göre teknik planlama sağlıyoruz. Çanak anteni onaran ve kurulumu yapan ekibimiz, yeni bir arızaya kadar önemli aşama kaydetmiş olacaktır.

Silivri çanak anten malzemesi satışında sektörün öncüsü durumundayız. Ürünlerimiz sadece satışla sınırlı kalmıyor, ayrıca kurulumu da gerçekleştiriyoruz. Çanak anteni doğru açıyla sabitledikten sonra tüm bağlantıları tamamlayarak kanalları göreceğiniz konuma getiriyoruz.

Çatı Merkezi Uydu Sistemi

 

60 Elektronik Silivri ekibimiz merkezi uydu sistemi kurulumunda amaca uygun en doğru sonuçları hedeflemektedir. Uydu anteni kurulumunu bina çatısında yerleştirerek, merkezi bir alıcı sunmaktayız. Uydu sistemine eklenmesi gereken kablo kanallarını merkezi olarak dağıtıyor, ardından daire başına kullanım olacak şekilde ayarlıyoruz.

Okul Güvenlik Kamera Sistemi

 

Okullarda güvenlik kamera sistemi öğrenim görenler açısından son derece önemlidir. Son senelerde daha da öne çıkan okul güvenliği konusunda, kamera sistemleri kurulumu etkili çözüm olabilecektir. Okul çevresi ve iç koridor bölümlerine güvenlik kamera sistemini kurdurtmak için ekibimize başvurmalısınız.

Okul güvenliği için kaç tane kamera sistemi gerektiği konusu, gelen taleplere göre değişebilir. Dilerseniz teknik açıdan ilk tespitleri okula gelerek yapabilmekteyiz. Bahçe ne kadar büyükse, kat sayısı ne kadar çoksa kamera sayısı paralel olarak artışa geçecektir.

Kamu Kurumu Televizyon Tamiri

 

Televizyonları zorunlu olarak bulundurması gereken kamu kurumlarında tv tamir olanakları veriyoruz.  Sözleşmeli olarak tv tamir anlaşması yaptığınızda uzun vadeli şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Özelliği fark etmeksizin her türlü televizyon tamiri için Silivri’den gelecek başvuruları beklemekteyiz. Silivri ilçesindeki kurumlar, haneler, özel firmalar ve diğer yerlerdeki tv cihazlarını itinayla düzeltiyoruz. Kamu kurumlarındaki uydu bağlantı kesintilerini en kısa sürede çözüyoruz.

Ortak Ağ İnternet Servisi

 

İnternetinizi ortak bir bilgisayar ağında kullanmak istediğinizde en doğru çözüm Network olacaktır. Bir nevi kurum içi haberleşme sistemi gibi düşüneceğiniz servislerimiz sayesinde, işletmeniz rakiplerine göre fark yaratacaktır.

Kurumsal iletişim konusunda sorun yaşamayan firmalar, her daim daha ileriye doğru gidecektir. Bilgisayarlar arası ortak kurulum öncesi dilerseniz bilgi alabilir, gereken malzemeleri bularak temin edebilirsiniz. Teknik malzeme alt yapımızla ekonomik fiyatlardan kurulum yaptırabilirsiniz.

Büyük işletmelerdeki ortak ağ süreci ve küçük işletmelerdeki network çözümleri farklı sürelerde tamamlanır. En uygun zaman ayarlamasını sağlamanız adına detaylı bir ön hazırlık yapıyoruz.

60 Elektronik olarak ürün ve hizmet satışlarımıza güveniyor, sizleri her zaman keşif için bekliyoruz. İstanbul’dan network internet servisi talepleriniz ideal şekilde sonuçlanacaktır.

 

 

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı