Bahçelievler

 

İstanbul’un Bahçelievler semtinde 60 Elektronik olarak çanak anten, güvenlik kamera sistemi, merkezi uydu sistemi, Network internet servisi ve televizyon tamiri hizmeti vermekteyiz.

İstanbul genelinde geniş servis alana sahip 60 Elektronik olarak yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bahçelievler çanak anten kurulum, tamir ve bakım gibi çeşitli hizmetler vermekteyiz. Servis hizmetlerimizi günün her saati talep edebilirsiniz. Tam donanımlı bir servis olarak deneyimli ustalarımız ile çanak anten alanında çalışmaktayız.

Bahçelievler Çanak Anten

 

Evinizde veya iş yerinize aralıksız televizyon keyfi sürmek istiyorsanız çanak anten kurulumu için bir servise ihtiyacınız olabilir. Aynı zamanda var olan çanak anteninizde yaşadığınız sorunları çözüme ulaştırmak için servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’un tüm semtlerinde çanak anten onarım, bakım ve kurulum gibi hizmetler vermekteyiz. İhtiyacınız olan hizmeti almak için web sitemizde bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz çanak anten ile yaşadığınız sorunu kısa sürede tespit ederek gerekli onarım hizmetini en hızlı şekilde sizlere sunmaktadır. Sizlerin de profesyonel bir çanak anten servisine ihtiyacınız var ise 60 Elektronik teknik servisimizi tercih edebilirsiniz.

Bahçelievler Merkezi Uydu Sistemi

 

Merkezi uydu sisteminizde meydana gelen sorunları kısa sürede tespit ederek gereken onarımı sağlamaktayız. HD, 4K Ultra HD ve dijital uydu yayınları’ndan yararlanmak için tek bir merkez üzerine kurulu olan Bahçelievler merkezi uydu sistemi hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Servisimiz bu alanda İstanbul’un en deneyimini firmasıdır.

Genellikle toplu yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan Merkezi uydu sistemleri Otel apartman site ve iş merkezlerinde sıkça kullanılıyor. Sağlamış olduğu avantaj ise kullanıcıların çanak anten veya LNB maliyetinin tek bir merkezde hem estetik hem de ekonomik bir çözüm sağlamasıdır.

Bahçelievler Güvenlik Kamera Sistemi

 

Evinizin veya iş yerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik kamera sistemi hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Bahçelievler güvenlik kamera sistemi alanında uzman ekibimiz sizlere hizmet sunuyor. Yaşam alanlarının güvenliğini 60 Elektronik olarak oldukça önemsiyoruz. Kapsamlı bir şekilde güvenlik sağlayan kamera sistemini dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle hırsızlığa karşı caydırıcı bir sistemdir. Bununla beraber suçu önleme amacıyla kullanılabilir.

 

 

Bahçelievler Televizyon Tamiri

 

LG, Arçelik, Beko, Grunding, Toshiba, Samsung, Philips, Regal, Vestel, Sunny, Awox, TCL, Altus, Skytech ve benzeri tüm televizyonların tamiri için servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bahçelievler televizyon tamiri konusunda profesyonel ustalarımız aralıksız çalışıyor. Yaşadığınız her türlü sorunu çözüm geliştirme kapasitesine sahip profesyonel bir firma olarak sizlerin yanındayız. Güler yüzlü çalışanlarımız ve tam donanımlı servis araçlarımız ile kesintisiz hizmet olanağı sağlıyoruz. Televizyon tamirinin yanı sıra web sitenizde bulunan televizyon ile alakalı diğer hizmetlerimiz ve talep edebilirsiniz.

Bahçelievler Network İnternet Servisi

 

Network internet servise hizmetlerimizi en hızlı ve güvenilir şekilde çözümlendiriyoruz. Serbest işlemlerinizi web sitemizden kolayca talep edebilirsiniz. Size en yakın Network internet teknik servisi olarak 7 gün 24 saat aralıksız çalışıyoruz. Yüksek teknoloji ile Network altyapısında meydana gelen sorunları tespit ederek sizlere destek hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda Network analiz çalışmalarımızı sisteminizde bulunan bağlantı veri hızı ile uygulama performansını inceleyerek sizlere ağ raporu sunuyoruz. Bahçelievler Network internet servisi için uzman bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı