Ataşehir

Ataşehir Uydu servisi olarak ihtiyacınız olduğu zaman yanınızda olabiliriz. Servis uygulamalarında müşterilerimize alanında profesyonel ekiplerimizle müdahale ederiz.

Merkezi uydu sistemi, yaşam merkezlerinin uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için tek bir merkeze kurulan sistemlerdir. Bu sistemler özellikle yapılarda çanak kirliliğinin önüne geçmek için tercih edilir. Merkezi uydu sistemlerinde dijital uydu alıcısı bulunan her daire TÜRKSAT uydusundan yayın gerçekleştiren Türk kanalını izleme imkanına sahiptir. Ayrıca Avrupa uydusundan yayın yapan pek çok yabancı kanalı da seyredebilirsiniz. Şifreli yayınlar haricinde bu yayınların herhangi birine ücret ödemeyeceksiniz.

Merkezi uydu sistemlerini kullanmadan önce belli başlı işlemlerin yerine getirilmesi ve kontrollerin sağlanması gerekir. Bu sistemlerde ilk olarak kanal ayarlamaları yapılmalıdır. Kanal ayarlama sırasında merkezi uydu sistemi TV bağlantısı yaparken bireysel uydu sisteminden farklı olarak diseqc ayarlarının yapılması gerekir.

Merkezi uydu sistemi nasıl kurulur diye merak edenler bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz kablolama ve çanak anten kurulumunu başarılı şekilde yapabiliyor.

Ataşehir uydu servisi olarak yıllardır bu sektörün içerisinde bulunuyoruz. Firmamız bu alanda sizlere her zaman yenilikçi ve çözümcü olmayı ilke edinmiştir. Kaliteli işçilikleri ile ön plana çıkmakta olan firmamız, güçlü referansları ile beklentilere karşılık veriyor.

Ataşehir Çanak Anten Servisi

Sesli ve görüntülü bir şekilde televizyon izleyebilmenize olanak veren çanak anten sistemleri herkes tarafından tercih ediliyor. Yapıları itibarıyla çanak antenler farklı ölçülere sahip olabilir. Günümüzde en çok 90 cm çanaklar tercih edilir.

Ataşehir çanak anten modelleri uydularda gelen sinyalleri, üzerinde bulunan LNB’ye aktararak görüntüye çevirir. Kaliteli ve dayanıklı çanak antenlerin fiyatları da uygundur. Antenin doğru çalışması için kabloların da doğru kurulum yapılması gerekir.

Ataşehir çanak anten servisi olarak farklı türde çanaklara en uygun müdahaleyi yapabiliriz. Uydu veya çanak anten için servis hizmetlerini bu adres üzerinde bulabilirsiniz. Çanak anten konusunda merak ettiklerinizi çekinmeden müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Ataşehir Güvenlik Kamera Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çeşitli alanlarda ürünler hayatımıza girmeye başladı. Ev ve iş yeri gibi mekanları korumak için güvenlik kamera sistemlerine ihtiyaç duyuluyor. Geçmiş dönemlerden beri farklı markalar tarafından geliştirilmiş olan güvenlik sistemi çeşitlerinin farklı özellikleri yer alıyor.

Otomatik çalışma sistemleriyle kullanışlı olan sistemler, tehlike anında devreye girer ve uyarı verir. Hırsızlık tehlikesine karşı son derece etkilidir. Kamera sistemleri avantajlı özellikleri nedeniyle her dönem müşteriler tarafından tercih edilmektedir. İnternet adresimiz müşterilerinin güvenliği için kamera modellerini uygun fiyatlardan satışa çıkarıyor. Çeşitli alanları tehlikelere karşı muhafaza etmek için kullanılabilecek güvenlik sistemlerinin tamamını adresimizde bulabilirsiniz.

Güvenliğin sağlanması için üst düzey özelliklerle geliştirilmiş olan Ataşehir güvenlik kamera sistemi çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz. Karanlık ortamların korunmasını da sağlayacak kamera sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Ataşehir Network İnternet Servisi

Ağ sistemlerinin temel amacı, aynı şirketin tüm kullanıcıları arasında sağlıklı bilgi alışverişinin sağlanmasıdır. Fakat istenmeyen dosyalara kullanıcı erişimi yetkilendirilerek engellenebilir. İnternet belgelerinin saklanması sırasında yasal bir durum söz konusu olması durumunda gerekli bilgilerin verilmesi gerekir. Ataşehir network internet servisi olarak amacımız, bir firmanın network altyapısını kurmak için tüm donanım ve yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektir.

Bir veya birden fazla network hizmeti üzerinden birden fazla kullanıcıya ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. İnternet teknolojisi ile beraber bilgisayar kullanıcıları bilgi paylaşımı, eğlence, iletişim, hizmet sunma ve kendilerini tanıtma gibi birçok ihtiyaçlarına yanıt bulacaktır.

Web bakımı günümüzün en önemli hizmetleri arasındadır. İletişimi sağlıklı bir şekilde sağlamak için ağ sistemlerine ihtiyacımız bulunuyor.  Sağlıklı iletişimin sağlanması için web servislerinin bakımının doğru şekilde yapılması gerekir. Çalışanların, profesyonellerin ya da müşterilerin iş hayatlarında birbirlerine fayda sağlamak için kullandıkları online network kurulum hizmetleri firmamız tarafından sağlıklı şekilde yapılabiliyor. İş ağını genişletmek ve karşılıklı aktif iletişimi sağlamak için Network bakım, hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Televizyon Tamiri

Televizyon tamircisi, televizyon cihazlarının arızalarını teşhis eder, onarır ve bakımını yapar. Bu kişiler, televizyonlarda ortaya çıkabilecek çeşitli teknik sorunları giderir. Televizyon tamircileri, elektronik cihazların iç yapısını anlamak için bu cihazları bilmesi gerekir.

Firmamız Ataşehir üzerinde sizlere tamir konusunda destek veriyor. Konusunda uzman bir kadro ile çalışan servisimiz TSE belgelidir. Günümüz bütün marka ve model televizyon modellerine müdahale etmektedir. Firmamız arızalı cihazlarınızı adresinizden teslim alıyor ve tamir ediyor. Sunduğumuz hizmetlerimizle İstanbul un birçok ilçe ve semtine destek veriyoruz.

Televizyon tamiri yapılırken, birçok ekipmandan destek alıyoruz. Oldukça zor ve emek isteyen bu işte verimli sonuç alabiliyoruz Elektronik eşyaları yapmak ekstra özen isteyebilir. Biz bu konuda da tüm sorunları çözebilir. Televizyon gibi elektronik aletleri tamir etmek profesyonellik ister. Biz bu konuda ki deneyimlerimizle herkesi memnun edebiliriz.

Ateşehir televizyon tamiri fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Parça değişimi ve tamir hizmetlerinde çözüm odaklı hareket ediyoruz. Televizyon tamiri hizmetini alırken seçici davranmak gerekir. Televizyon tamiri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı