Başakşehir

 

60 Elektronik Başakşehir tv tamircisi olarak kapsamlı tamir bakım hizmetleriyle güvenli hizmet veriyor, yardımcı oluyoruz. Güvenlik kamera sistemleri, uydu ve internet bağlantıları gibi teknik ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. Projelerimizin tamamı size özel hazırlanan planlama ile gerçekleşeceğinden bizlere güvenebilirsiniz.

Çanak Anten

 

Çanak antenleri belirli bir alanda özenle kuruyoruz. Dışarıda uygun alanları tespit eden ekibimiz, çatı veya uygun balkon bölümlerine çanak anten sistemini özenle hazırlar. Çanak anten modelini, kaç tane olacağına karar verdiğinizde uygulama için harekete geçiyoruz.

Çanak anten tasarımları genelde birbirine benzer ancak delikli, 90 cm gibi türlerden alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre çanak anten kapasitesinde sayı ve ebat değişimi olabilir. Genel kullanım 90 cm çanaklar olduğundan bu yönde gelen talepler de daha fazladır. Kanal sinyallerini doğru şekilde alacak tüm mekanizmaları eksiksiz şekilde tamamlamaktayız.

Merkezi Uydu Sistemi

 

Dairelerin yayın alması için merkezi uydu sistemi son derece önemlidir. Tek daire olarak değil de apartman genelinde daireleri ilgilendiren sistemler, genel fayda sağlaması bakımından önemlidir.

Apartmanınıza kurulacak merkezi uydu sistemi sayesinde her dairenin ayrı şekilde çanak kurulumu yapması gerekmeyecektir. Son senelerde bu sistemin yaygınlaşması memnuniyeti artırmış, daha fazla bina merkezi uydu sistemi kurulmuştur. Yeni binalarda siz de talep ederek kurulum hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve etkili çözümlerle fark yaratan sonuçlar alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemi

 

Evde bakıcı kontrolü, iş yerlerinde hırsızlık önleme ve caydırıcılık gibi nedenlerle kamera sistemleri kullanımı yaygındır. 60 Elektronik güvenlik kamera sistemi çeşitleri sayesinde yeni bir alana kavuşabilirsiniz. Yeni ve daha güvenli alan sayesinde iş yerleriniz, özel alanlarınız daha güvenli hale gelebilir.

Güvenlik kameralarını kaç tane alacağınız, kayıt cihazı hafıza özellikleri önemli detaylardır. Dilerseniz proje öncesi fikir almak üzere 60 Elektronik firmamızı arayabilirsiniz. Pendik merkezli ve Anadolu Yakası ilçeleri kapsamında taleplerinizi karşılıyoruz.

Network İnternet Servisi

 

İnternet, bir network örneği olarak çeşitli aşamalarda servis gerektirebilir.  İnternetinizi yeni baştan kurmak istediğinizde, hangi alanda uygulama olacaksa etkili bir alt yapı sağlamaktayız. İş yerlerinize özel bilgi alışverişine yönelik haberleşme sistemleri, gelişimi devam eden her organizasyonda önemlidir.

Küçük çaplı bir ofis veya daha büyük holding yapılanmalarında network internet taleplerinizi karşılıyoruz. Bir şirkette en az iki bilgisayar olduğu düşünülürse, bu bilgisayarların kendi içerisindeki bağlantılarını etkili bir şekilde kurmaya yardım etmekteyiz.

Şayet hiçbir bağlantı olmayan bir yapı varsa sıfırdan bağlantı kurarak yeni internet ağları için uygun zemin sunuyoruz. Network internet servisi talep ederek, var olan ağ bağlantı sorunlarınız için çözüm talep edebilirsiniz. Ortak ağ çalışmalarınız sekteye uğradığında bir adım ötenizdeyiz.

Televizyon Tamiri

 

60 Elektronik ekibimiz, televizyon ses arızaları, ekran değişimi, tv uydu alıcı bağlantısı hizmetlerinde ayrıcalık sunar. Başakşehir televizyon tamiri için hemen bizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı