Arnavutköy

 

60 elektronik olarak çanak anten, merkezi uydu sistemi, TV tamiri, network internet servisi ve güvenlik kamera sistemleri için servisimizi arayabilirsiniz.

İstanbul’un bütün semt ve mahallelerinde 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Uydu servislerimizden faydalanmak için Arnavutköy çanak anten teknik servisimizi arayabilirsiniz. İstanbul genelinde size en yakın uyducu olarak Digiturk, Türksat, D-Smart, Tivibu, Next&NextStar, Dreambox ve IPTV gibi çeşitli çanak anten kurulum montaj onarım tamir bakım ve benzeri işleriniz için tam donanımlı teknik servis ekibimizi yönlendirmekteyiz.

Arnavutköy Çanak Anten

 

İstanbul’un en hızlı ve güvenilir çanak anten servisi olarak uydu anten servis hizmeti sunmaktayız. Uyuduğunuzda meydana gelen arızalarda LNB ve yön ayarlamalarında Sizler de servisimizin üstün kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çanak anten ayarı, tamiri, bakımı, onarımı, kurulumu, montajı ve satışı gibi hizmetlerimizi 7/24 talep edebilirsiniz. Bu alanda yeterli bilgi ve deneyime sahip ustalarımız siz değerli müşterilerimize üstün kaliteli hizmet ürün ve malzeme hizmeti sunuyor.

Arnavutköy Merkezi Uydu Sistemi

 

60 Elektronik olarak İstanbul’da çanak anten başta olmak üzere merkezi uydu sistemi, televizyon tamiri, güvenlik kamera sistemi ve Network internet servisi gibi çeşitli hizmetler vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an sizlere bir telefon uzaklığındayız. Özellikle bu hizmetleri alanında profesyonel bir servis tarafından almamızı vurgulamak istiyoruz. İnsanların yaşam alanlarında HD, dijital ve 4K Ultra HD gibi uydu yayınlarından yararlanmaları için tek bir merkezde kurulu olan “Merkezi Uydu Sistemleri” kullanılmaktadır.

Arnavutköy Güvenlik Kamera Sistemi

 

Servisimiz İstanbul’un tüm semtlerinde güvenlik kamera sistemi hizmeti vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin güvenliği servisimiz için oldukça önemlidir. Bu alanda profesyonel ekibimiz ile İstanbul güvenlik kamera sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir marka olarak yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Alarm sistemleri, kamera ve güvenlik sistemleri için Sizler de 60 Elektronik teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Güvenlik sistemleri denildiğinde akla gelen servis olarak kamera sistemleri ürün satış, bakım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Tam donanımlı ekibimiz ile yılların verdiği tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize destek sunuyoruz. Öncelikli olarak keşif, proje, fiyat, kurulum ve sonrasında teknik servis hizmeti sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyoruz.

 

Arnavutköy Televizyon Tamiri

 

60 elektronik teknik servisi olarak İstanbul’da televizyon tamiri, onarımı, bakımı ve kurulumu gibi çeşitli hizmetlerin yanı sıra TV kanal ayarlama hizmeti ve veriyoruz. İstanbul’da sektörün en tecrübeli teknik servisi olarak tanınmak olmak bizlere gurur veriyor. Alanında profesyonel TV tamir ustalarımız sizlere sorunsuz bir hizmet garantisi sunuyor.

Televizyon marka ve model fark etmeksizin led, plazma ve LCD gibi TV’lerin montaj, bakım ve tamir hizmetlerini sunuyoruz. Aynı zamanda arızalı olan cihazlarınızı adresinizden teslim alarak onarımı sağladıktan sonra yeniden adresinize garanti kapsamında teslim ediyoruz.

Arnavutköy Network İnternet Servisi

 

Network servis ve bakım hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz. Router ve Switch Network altyapısı çözümlerimizi profesyonel ekiplerimiz ile sizlere sunmaktayız. Ağ yönetim, atak önleme ve analiz çözümleri gibi çeşitli teknik servis hizmetleri vererek Network internet ile alakalı yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme ulaştırmayı amaçlıyoruz.

İleri teknolojik güvenlik stratejileri ile Network altyapınızda güvenlik açıkları tespit edilerek sisteminizde bulunan ya da gelecekte yaşanabilecek güvenlik sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Servisimizin Network yapısı sizlerin ihtiyacına göre şekillenmektedir. Uzak merkezler arasında Network güvenlik bağlantıların kurulması, analiz yapılması, yapısal kablolama ve güvenlik sistemlerinin kurulumu gibi çeşitli hizmetleri sunmaktayız. Sizler de İstanbul’da Network internet servisi arıyorsanız web sitenizde bulunan WhatsApp destek hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı