Bayrampaşa

 

İstanbul genelinde çanak anten, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemi, televizyon tamiri ve Network internet servisi hizmetlerimizi sunuyoruz.

Tam donanımlı servis araçlarımız ile yıllarca üstün kaliteli hizmetler vermekteyiz. Bayrampaşa çanak anten, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemi, tv tamiri ve Network internet servisi konularında çözümler üretmekteyiz. İstanbul’un bütün semt ve mahallelerinde çanak anten tamiri, bakımı, onarımı ve kurulumu hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz WhatsApp destek hattı aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Çanak Anten

 

Çanak antenlerinizde yaşadığınız her türlü soruna kısa sürede uzman çözümler sunuyoruz. Bu alanda bilgili ve deneyimli ustalarımız sizlere hizmet veriyor. Arıza tespitini belirledikten sonra arızanın giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun yanı sıra servisimiz verdiği her hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı sunuyor. Anten kurulum, söküm, tamir ve onarım hizmetleri için servisimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bayrampaşa Merkezi Uydu Sistemi

 

Merkezi uydu sistemlerinde yaşanabilecek arızaların tespitini yaparak kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz. 60 Elektronik teknik servisi olarak İstanbul çapında merkezi uydu sistemi hizmeti vermekteyiz. Geniş servis ağına sahip Bayrampaşa merkezi uydu sistemi servisi olarak lider siz değerli müşterilerimizin en iyi düzeyde hizmet almasını amaçlıyoruz. Özellikle yaşam alanlarında dijital, 4K ultra HD ve HD yayınlardan yararlanmak için tek bir merkez üzerine kurulu olan merkezi uydu sistemi, çanak anten kirliliğinin önüne de geçmektedir.

Merkezi uydu sistemi, dijital uydu alıcısı olan TÜRKSAT uydusu üzerinden yayınlar gerçekleştirerek 250’yi aşkın Türk kanalı izleme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda kurulum sırasında şifreli olan kanallar için ücret yapılmadan seyredilmesi amaçlanmaktadır.

Bayrampaşa Güvenlik Kamera Sistemi

 

Hırsızlığa karşı caydırıcı özelliği bulunan ve güvenlik açısından önerilen güvenlik kamera sistemi için sizler de 60 Elektronik servisimizi arayabilirsiniz. Bayrampaşa güvenlik kamera sistemi hizmetlerimizi sunarken sizlerin kaliteli ve uygun fiyatta hizmet almasını sağlamaktayız. Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren %100 müşteri memnuniyetine değer veren ve eşsiz bir hizmet almanızı sağlayan öncü bir teknik servis olduğumuzu belirtmeliyiz.

 

 

Bayrampaşa Televizyon Tamiri

 

60 Elektronik olarak İstanbul’un tüm semt ve mahallerinde televizyon tamir hizmeti vermekteyiz. Bilmediğiniz bir nedenden dolayı televizyonunuz açılmıyorsa yapmanız gereken tek şey fişini çekerek servisimizi aramanızdır. Bayrampaşa televizyon tamiri sürecinde arızalı olan televizyonunuzu adresinizden alarak tamirini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Ardından adresinize ücretsiz bir şekilde yeniden getirerek montaj hizmetini sağlıyoruz. Bu alanda eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere sorunsuz bir hizmet garantisi sunduğumuzu vurgulamak istiyoruz.

Bayrampaşa Network İnternet Servisi

 

Network servisi olarak bakım hizmetlerimizi İstanbul genelinde sürdürmekteyiz. Router ve Switch Network altyapısına sahip olduğu için profesyonel bir çözüme ihtiyacınız olduğu zaman servisimizi çekinmeden arayabilirsiniz. Aynı zamanda ağ sistemlerinin asıl amacı aynı firmanın bütün kullanıcıları arasında bilgi hizmeti vermesidir. Sizler de Network kurulumu için servisimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bayrampaşa Network internet servisi ve bakım için web sitemizden talep oluşturabilirsiniz.

 

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı