Gaziosmanpaşa

 

60 Elektronik olarak çanak anten uydu ve profesyonel televizyon servislerinde fark yaratıyoruz. İstanbul’da sunduğumuz faaliyetler hızlı çözümlerimiz sayesinde geniş bir kitleye ulaşmaktadır. Fark yaratan çözümlerimiz sayesinde, sektördeki geleneklere bağlı, aynı zamanda ilerleme odaklı ilerliyoruz.  Talepleriniz konusunda ön görüşme yapmak üzere ofisimize beklemekteyiz.

Gaziosmanpaşa Çanak Anten Kurulum

 

Dış birim malzemeleri arasındaki çanak antenler uydu sinyallerini alarak kanalların görünmesini sağlar. Çanak anten kurulumu ise bu işlemi sağlayan mekanizmanın bir alana kurulması işlemidir. Hemen her daire ve iş yerinde olan çanak antenleri genelde çatı gibi yüksek alanlara kurmaktayız. Uydu sinyallerini net şekilde alması için yüksek yere sabitleme yapıyoruz.

Yeni bir alana çanak anten kurulacağında ürün seçmek üzere firmamıza başvurabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi aldıktan sonra Gaziosmanpaşa uydu tamiri ekibimize dilediğiniz şekilde kurulum yaptırabilirsiniz.

Binalara Özel Merkezi Uydu Sistemi

 

Binaların sorunsuz uydu kanal görüntüsü alması için merkezi uydu sistemi talep edebilirsiniz. Apartmanlar, siteler vs. içerisinde kurulacak uydu sistemi sayesinde her daire için ayrı bir kurulum yapmak gerekmez.  Yüksek kalitede görüntü alacağınız kaliteli kanalları sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa’da merkezi uydu sistemi kurulum taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak istiyoruz. Yeni bir sistem kurulumu yapmadan önce ihtiyaçları bize aktarabilir, ek tamir ve bakım gerekliyse söyleyebilirsiniz. Bazı sistemler periyodik şekilde bakım ve onarım gerektirecektir. Uydu sistemlerini de rutin şekilde kontrol etmek faydalı olacaktır.

Ekonomik Güvenlik Kamera Sistemi

 

Hırsızlara karşı caydırıcı bir güvenlik kamera sistemi için doğru adrestesiniz. 2’li ve 4’lü kamera sistemleri yanında daha kapsamlı kamera kurulumu yapıyoruz. Kameraların ilk bağlantıları, malzeme temini, yeni malzeme eklemeleri vs. konusunda deneyimli bir ekibiz.

Güvenlik kameraları sadece mağazalar değil ev balkonları, müstakil ev bahçesi vs. için kurulabilir. Daire içi bakıcı kameraları da kontrol için önemlidir. Teknik gereksinimlere göre tüm zemini hazırlayarak proje teslimatı yapıyoruz. Yeni projeleri takiben farklı talepleriniz olacaksa bu konuda da bizlerden yardım alabilirsiniz.

Her Türlü Televizyon Tamiri

 

Hassasiyeti artan televizyonlar birçok arızayla karşılaşabilir. İnternet bağlantısı, televizyon ekran görüntüsünün gitmesi, ses sorunları vs. nedeniyle televizyon tamiri firmamızı arayabilirsiniz. Tv tamiri konusunda her cihaza göre özel muamele yapıyor, ardından gerekli parçaları değiştiriyoruz. Parça değişimi öncesi tamir olanakları konusunda bilgi vermekteyiz.

Tv tamiri fiyatlarımız,  hangi işlem olacaksa ona göre belirlenmektedir. Parça değişimi ve kolay tamir uygulamalarını farklı şekillerde fiyatlandırıyoruz. Garantili parça değişimi öncesi fikir alışverişi yapabilirsiniz.

İş Yerleri Network İnternet Servisi

 

60 Elektronik olarak iş yerleri ortak bağlantı sorunlarına çözüm buluyoruz. Tüm bilgisayarlar arasında görülen bağlantı sorunlarını çözerek sorunsuz bir kullanım vermekteyiz. Ortak bağlantı kurulumu isteyen müşterilerimiz için de titizlikle çalışma sürdürmekteyiz.

Yeni çalışmalarınız bu sayede daha sorunsuz şekilde varlığını sürdürebilir. İstanbul Gaziosmanpaşa Network internet servisi için ilgili tüm konularda sizleri bekliyoruz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı