Güngören

 

Uydu bakımı, tv tamiri gibi hizmetler sunan Güngören uyducu firmamız taleplere özel çözümlerle fark yaratmaktadır. Sistem kurulumu ve tamir konularında her zaman başvurabilirsiniz. Çok katlı kurum veya bireysel kurulum talepleri için ön araştırma yaparak proje teklifi veriyoruz.

Sitelere Özel Merkezi Uydu Sistemi

 

Sitelerde merkezi uydu sistemi kurulumu yaptırarak teknik açıdan üstünlük kazanabilirsiniz. Uydu kurulumu ardından tüm site binasında yer alan kanallar merkezi yerden sinyal dağıtmış olacaktır. Merkezi kurulum sayesinde her dairenin çanak almasına gerek kalmaz.

Merkezi uydu sistem kurulumunu sağlayan uzman kadromuz, özelleştirilmiş çözümler sunar. Uydu sistem kurulumu için hangi teknolojik gereksinimler varsa hepsini temin edebilirsiniz.  Teknolojik ihtiyaçları belirlediğimizde projemizin büyük kısmı hazırlanmış olur. Uygulama ve kontrol aşaması tamamlanınca süreç sonunda memnun kalacaksınız.

Güngören Televizyon Tamiri

 

Elektronik kart bölümü, ekran inceliği gibi hassasiyet içeren tv arızaları için yanınızdayız. 60 Elektronik olarak televizyonunuzda nasıl bir ihtiyaç görülüyorsa o kapsamda ilerliyoruz.  Cihazın uzun vadede yeniden sorun çıkarmaması adına olası alternatifleri dikkate almaktayız. Hangi bölümde sorun varsa, televizyondaki o bölüme özel şekilde televizyon tamiri yapmaktayız.

Televizyonlarda arıza yaşadığınız zaman bazı önerilerle işe başlamaktayız. Ekranda parçalanma gibi sorun yoksa ses arızası varsa öncelikle tv resetleme yapabilirsiniz.  Temel kontrolleri yapıp bağlantıların tam olduğundan emin olunca, sorun yine devam ediyorsa mutlaka bizi aramalısınız. Televizyonda beklenmedik duman çıkması gibi sorun olursa kesinlikle dokunmamalısınız.

Güngören Çanak Anten

 

Uydu servisi denince ilk akla gelen hizmetimiz çanak anten kurulumu olacaktır. Nereye çanak anten kuracaksanız o bölge için önce alt yapı hazırlığı yaparak gereken malzeme ve hizmetlerle teklif veriyoruz.

Çanak anten kurulumunun fiyatları kaç adet, ne tür çanak olacağına göre değişebilir.  İşçilik ve uzun vadeli kurulum sözleşmesi gibi detayları firmamızla görüşmelisiniz. İstanbul ilçelerinden gelen kurulum talepleri için en uygun zaman ayarlamasını yapıyoruz.

Güngören Network İnternet Servisi Fiyatları

 

Bir ofis ve çok katlı kamu kurumunda ortak bir program kullanımı için network internet gerekecektir. Ortak ağ kurulumu ilk kez olacaksa network internet servisi firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Kurulum yer vs. bilgisi aldıktan sonra taleplere göre fiyat teklifleri vermekteyiz.

Network servisimiz, hızlı ve yüksek donanım teknolojik özellikler sağlayabilecek ekip tarafından sağlanacaktır. Güngören ilçesinden başvuru yaparken kaç firma için kurulum olacağını da söylemelisiniz.

Güvenlik Kamera Sistemi Nasıl Seçilir?

 

Yeni bir alanda güvenlik kamera sistemi seçecekseniz teknik bilgi talep etmelisiniz. Hafıza kapasitesi, kamera sayısı, görüntü kayıt cihaz özellikleri bakımından marka ve modeller değişebilir. Yeni teknolojik özelliklere sahip cihaz artılarını da bularak başvuru yapabilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemlerini geniş bir alanda kurdurmak istediğinizde, uzun vadeli daha dayanıklı ürünler almanız önerilir.

60 Elektronik kamera sistemi kurulum başvurunuzda, tüm isteklerinizi söylemelisiniz. Güvenlik kamera sistemi internet alt yapısı, merkezi uydu ve diğer konular için sitemizi incelemelisiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı