Bakırköy

 

60 Elektronik teknik servisi olarak çanak anten, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemi, televizyon tamiri ve Network internet servis hizmeti vermekteyiz.

Uzun yıllar boyunca sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunduk. Alanında uzman ekibimiz ile Bakırköy çanak anten, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemi, televizyon tamiri ve Network internet servisi gibi çeşitli alanlarda hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Servisiniz İstanbul’un en profesyonel firması olarak tanınmaktadır. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda hizmet talebinde bulunarak acil teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bakırköy Çanak Anten

 

Çanak anten kurulum, tamir ve onarım hizmetlerimizi İstanbul’un tüm semtlerine sunuyoruz. Uydu anten servis hizmetleri denildiğinde Bakırköy başta olmak üzere İstanbul genelinde tercih edilen bir firmayız. Hizmetlerimizi alanında profesyonel ekibimiz ile birlikte sunuyoruz. Sizlerin memnuniyeti doğrultusunda üstün kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Tam donanımlı araçlarımız ile çanak anten tamircisi olarak sahada çalışıyoruz. Aynı zamanda firmamız bünyesinde çalışanlarımızın iş güvenliği ve iş uzmanlığı konusunda sertifika sahibi olduklarını belirtmek istiyoruz.

Bakırköy Merkezi Uydu Sistemi

 

Merkezi uydu ve tv sistemleri konusunda geniş servis ağına sahibiz. İstanbul’un Bakırköy semtine bağlı olarak merkezi uydu sistemi alanında hizmet sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun uydu ve çanak anten gibi malzemeleri kullanarak kısa sürede montaj hizmeti sağlıyoruz. Bakırköy merkezi uydu sistemi alanında 60 Elektronik servisi olarak Digiturk, dijital uydu platformları, D-smart i, Türtsat 4 A, Eutelsat 7E, Hotbird 13E, Amos ve Arapsat gibi hem yerli hem de yabancı bütün uydu yayın seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Bini aşkın yeni nesil televizyon kanallarını HD kalitesi ile izlemenizi amaçlıyoruz. Merkezi uydu sistemi, apartman, site ve alışveriş merkezi gibi alanlarda sıkça kullanılıyor. Sizlerde satış, montaj ve tamir hizmetlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edebilirsiniz.

Bakırköy Güvenlik Kamera Sistemi

 

Güvenlik kamera sistemleri’nde en hızlı çözüm önerilerini sizlere sunmaktayız. Sektörde yıllarca sunduğumuz üstün kaliteli hizmetlerimiz ile sizlerin güvenilir bir servisten hizmet almasını sağlamaktayız. Bakırköy güvenlik kamera sistemi hizmetlerimizden ihtiyacınız olan bakım, onarım ve kurulum için talepte bulunabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek WhatsApp destek hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 uzman ekibimiz sizleri bilgilendirerek hizmetlerimiz doğrultusunda en hızlı destek servisini sağlamaktadır.

 

Bakırköy Televizyon Tamiri

 

Güvenilir ve ekonomik çözümler sunan lider bir servis olarak İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz. LG, Toshiba, Samsung, Regal, Vestel, Grunding, Philips, Axen, Beko, Sunny, Amos, Arçelik ve diğer televizyon markaları için tamir hizmeti vermekteyiz. Bakırköy televizyon tamiri konusunda sektörün en deneyimli firmasıyız. Bu alanda bilgili ve eğitimli ustalarımız ile sizlerin memnuniyetini amaçlıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar çok sayıda televizyon marka ve modeli için tamir hizmeti sunduğumuzu da belirtmek istiyoruz.

Bakırköy Network İnternet Servisi

 

İstanbul’un en güvenilir ve uygun fiyat garantisi sunan firması olarak Network internet servis hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz ekibimizden proje ve keşif hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ağ çözümleri sağlayarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını yönelik altyapı çözümleri sunuyoruz. Bununla beraber network sisteminde meydana gelebilecek sorunları önceden tespit ederek yazılım donanım ve destek konularında çözümler geliştiriyoruz. Bakırköy Network internet servisi hizmetine ihtiyacınız varsa sizler de 60 Elektronik servisimizi arayabilirsiniz

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı