Şile

 

Şile çanak anten kurulumu yapan 60 Elektronik, tv, uydu sistemleri konusunda 2024 güncellemeleriyle hizmet vermektedir. Her zaman yenilikçi ve profesyonel olan ekibimiz, İstanbul’un öncü firmaları arasındadır. İsteklerinize göre hazırlanan teknik ekibimiz, keşif ve proje çalışmaları ardından memnun kalmanızı sağlar.

Müşteri Memnuniyetinde Fark Yaratıyoruz

 

İstanbul gibi kalabalık nüfusu olan bir şehir içinde müşterilerimizi memnun etmeye odaklanıyoruz. Yaptığımız iş teknik gereksinimler ve işçilik bakımından hassasiyet gerektirmektedir. Bu durumun bilincinde olan ekibimiz, tüm proje sürecinde başarıya ve çözüme odaklanır. Hizmet kapsamımıza dahil olan her konuda, yüksek memnuniyet ve ürün işçilik garantisi veriyoruz.

Şile Uydu Sistemi Kurulum & Çanak Anten

 

Çift LNB bağlama, D Smart arıza çözümleri, uydu çanak anten servislerimizden bazılarıdır. Antenle ilgili sorunlarda, merkezi uydu çanağı kurulumu için taleplerinizi beklemekteyiz. Uydu servisi olarak ürün değişim aşamalarında almanız gereken uydu çanakları hakkında bilgi veriyoruz. İşimiz sadece ürün satışı değil, işçilik konusunda hassas davranarak yeni müşteri elde etmektir.

 Binada Dijitürk kurulumu varsa, arızalandıysa merkezi uydu sistemi ekibimiz devreye girecektir. Binada yer alan tüm Dijitürk arızalarını tek bir sorun üzerinden çözebiliyoruz. Birbirine zincirleme şekilde bağlı olabilecek çanak sorunları için destek sunan kapsamlı bir ekibiz.

Güvenlik Kamera Kurulum Aşamaları

 

Bakıcı kameraları, apartman giriş güvenlik sistemleri, değişim ürünleri ve mağaza işletme kameralarını talep edebilirsiniz.  Bir kamera sistemi kurulumunda ne gerekliyse hepsini detaylı şekilde sunuyoruz. Kurulum olacak yere ve kamera teknik ihtiyaçlarına göre önce zemin hazırlığı sağlanmaktadır.

Güvenlik kamera sistemi için ürün konusunda karar vermeniz gerekir. Karar verirken firmamızdan fikir alarak teknik özellikleri öğrenmelisiniz. Kaç kamera olması gerektiği, hangi ürünün ne gibi artıları olduğu detayları önemlidir.  Bütçe ve toplam hizmet bedelleri netleşmelidir.

Kameranın kayıt cihaz bölümüyle bağlantılı kamera kabloları arasındaki kurulum sağlanır. Kayıt cihazına kablosuz ve kablolu şekilde bağlantı olabilir. Duruma göre bağlantı tamamlandığında kamera yerleşim alanları belirlenir.

Kameraların görüş açıları sabitlenir, kameralar görünmeyen yerlere konacaksa, iç kısımlardan yer açılarak işlem sağlanır. Kamera yerleşimi dış etkenlere karşı korunaklı ve uygun zeminde gerçekleşir.

Kamera sistemleri genelde belli aralıklarla kontrol edilmesi gereken ürünlerdir. Bu sayede daha az arızayla karşılaşırsınız.

Şile Televizyon  & İnternet Tamiri Başvuru

 

Şile televizyon tamiri konularında başvurularınızı bekliyoruz. LCD televizyon montajı, ses ve görüntü sorunları için talepleriniz en iyi şekilde karşılanmaktadır.  Smart TV arızalarını çözen ekibimiz, ana kart arızalarında da başarılı sonuçlar verecektir. Format atma, ekran koruyucu taktırma ve kanal kurulum gibi konularda taleplerinizi bekliyoruz.

Şile internet servisi başvurunuzda kurulum veya tamir taleplerinize göre ilerliyoruz. Ofis ağ kurulumu, fiber alt yapı hazırlığı gibi detaylı hizmetlerimiz, size özel şekillenecektir. Yeni bir hizmet talebiniz olduğunda network internet servisi vs. için hemen bizi arayabilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı