Tuzla

Apartman gibi toplu yaşam yerlerinde farklı yayınlara ulaşabilmek için merkezi sistem, çanak anten gibi çeşitli teknolojik aletler tercih edilir. Ancak dış etkenlere bağlı olarak ya da yanlış kuruluma bağlı olarak bozulmalar meydana gelebilir. Bu durumda Uydu Merkezi firması olarak yaşadığınız her problemi bize aktardığınız taktirde en kısa sürede tüm problemin çözümü ulaştırırız.

Çanak Anten

Çanak anten neredeyse her apartmanda tercih edilen televizyon izlemeye yarayan sistemlerden biridir. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı televizyon tarafından uydu sinyali yok problemi oluşabilir. Bu durum genelde kablo kopuklukları, kanal düzenleme taşıma sorunları ya da çanak antenin su alması gibi durumlar sonucu ortaya çıkar. Uzman bir ekip tarafından yapılacak olan küçük işlemler sayesinde çanak anten kurulumu, televizyon uydu anten servis, sinyal yok hatası, çanak anten ayarı gibi çok çeşitli onarımlar yapılabilir.

Merkezi Uydu Sistemi

Apartmanda merkezi uydu sistemi kullanılıyorsa eğer tek bir sistem üzerinden yüzlerce televizyon kanalının iyi bir görüntüye sahip olması sağlanır. Bina sakinleri şifreli ya da özel kanalları tamamen kendi istekleriyle merkezi uydu sistemi sayesinde izleyebilir. Aynı zamanda spor kanalları ya da ekstra tedarik edilebilecek kanallar da izlenebilir. Merkezi uydu sistemi son dönemlerde oldukça tercih edilen bir sistemdir.

Güvenlik Kamera Sistemi

İşyerlerinde ya da evlerde kurulu olan kamera sistemleri güvenliği büyük bir oranda sağlar. Herhangi bir şekilde internete gerek duymadan uzaktan kameraları izlemek mümkündür. Güvenlik kamera sistemi sayesinde hem ortam canlı bir şekilde izlenebilmektedir hem de güvenlik kamerasının kaydetme özelliği sayesinde takip etmek istenen yani 7/ 24 şeklinde izlenebilir. Kayıtlar güvenlik kamera sistemi sahibi tarafından silinmediği takdirde yok olmaz.

Televizyon Tamiri

Çeşitli sebeplerden dolayı oluşan televizyon problemleri birbirinden farklı olabilir. Televizyonda ses var ancak görüntü yoksa bu durumda hassas istasyon ayarlarına güncellemek gerekir. Bununla beraber görüntü ayarlarına da bakılmalıdır. Radyo frekansı karıştı ise bu durumda da görüntüde parazitlikler oluşabilir. Televizyon tamiri yapılmadığı müddetçe bu gibi problemlerin önüne geçmek mümkün değildir. İyi bir televizyon tamiri ve bakımı sayesinde televizyon hala uzun süreli olarak kullanılabilir. Ancak yanlış tamirler televizyonun ömrünü daha da kısaltır. Bu anlamda iyi bir firmayla çalışmak oldukça önemlidir.

Network İnternet Servisi

Firmaların ya da kişilerin bulut hizmeti sağlayıcısı olan network internet servisi şu an sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu sistem bulut hizmet sağlayıcıları üzerinden ağ hizmetlerini kiralayarak kullanılabilen bir modeldir. Kişi ya da firmalar kendi fiziksel alt yapısına sahip değilse eğer bu durumda onlara sanal olarak bira hizmeti sunmaktadır. Bu anlamda yazılım ve bulut bilişim kullanılarak oluşturulmuş olana altyapısı hizmeti ile beraber kişiler ve firmalar yüksek ücret ödemeden kendi ağlarını kolay bir şekilde kullanabilir. Network internet servisi kullanımı için kişilerin ihtiyacı olan tek şey internet bağlısıdır. Sizler de teknoloji ile ilgili yaşadığınız problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı