Pendik

 

60 Elektronik Pendik uyducu firmamız, teknik destek gerektiren ürün ve hizmetleriyle fark yaratmaktadır. Satışını yaptığımız, modem, uydu anteni, çeşitli kablolar ve daha birçok ürünü ekonomik şekilde temin edebilirsiniz.  Bir sistem kurulumu için gerekli tüm alt yapının da montajını sağlamaktayız.

60 Elektronik Ne Avantajlar Sunuyor?

 

Ödeme kolaylığı, güncel kampanyalar, yeni ürün eklemeleri, yüksek hizmet kalitesi gibi artıları 60 Elektronik’le bulabilirsiniz.  Firmamızdan çok geniş yelpazede hizmet alabilirsiniz. Elektrik ustasından internet bağlantı tamirine kadar çeşitli başvuruları kabul etmekteyiz.

Yeni ve garantili ürünleri satarak uzun vadede sorunu en aza indiriyoruz.

Belirli bir hizmet kategorisine bağlı kalmadan, farklı kategorilerde hizmet alabilirsiniz. Aynı anda çanak anten kurulumu yaptırırken diğer yandan modem de talep edebilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi önceden inceledikten sonra Pendik televizyon tamiri kararı da verebilirsiniz.

Fiyatlarımız uygun olup, piyasa geneline göre şekillenmektedir. Ayrıca devamlı müşterilerimize daha uygun bir sözleşme fiyatı vermekteyiz. Uzun vadeli hizmetlerimizden yararlanırken her daim en iyi kalitede sonuçlar vermek istemekteyiz.

Çanak Anten

 

Pendik ilçesinde çanak anten servisi taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyoruz. Bir yapı içinde kanal görüntülerini sağlamak için gereken alt yapıyı 60 Elektronik ile elde edebilirsiniz.  Çanak kurulumu, antenle ilgili tüm ayarlamalar ve uydu bağlantılarını sorunsuz şekilde hazırlamaktayız.

Binalarda çanak kurulumu için uygun zemin olması ve doğru bir açı oluşması sağlanmalıdır. Gerekli ekipmanla beraber randevu aldığınızda çanak anten modelleri kurulumu da sağlanacaktır. Profesyonel çözümler sunan firmamız, ayrıcalıklı çanak sistemini hazırlayacaktır.

Merkezi Uydu Sistemi

 

Satın aldığınız veya almak istediğiniz uydu sistemleri çeşitli sorunlar çıkarabilir. Kurulum, arıza giderme, hizmet markaları kapsamında çözümler, kablo çekme gibi işlemler için başvuruları bekliyoruz.

Uydu sistemlerinde en yaygın görülen Dijiturk, D-Smart arızaları için doğru adrestesiniz. Özel kanal sistemlerini barındıran firma ve hizmetlere yönelik detaylı bir çalışma sunuyoruz. IP TV,  LNB hizmet kurulumu sağlayan ekibimiz televizyonda sorunsuz görüntü almanızı sağlar.

Birçok kişi merkezi uydu sistemi kanal ayarlaması konusunda sıkıntı yaşayabiliyor. TV kanal ayarlama işlemlerinde bizlere hemen başvuru yapabilirsiniz. Yedek bir uydu sistem bağlantısı istediğinizde de kablo uzatma, yan odaya hat çekme işlemleri sorunsuz şekilde tamamlanacaktır.

Güvenlik Kamera Sistemi

 

Kamera sistemleri iç ve dış mekan güvenliğini sağlama, kayıt ve kontrol için gereken cihaz kurulumudur. Apartmanların girişi, site çevresi kamera sistemleri, bina asansör içi kameralar vs. için firmamıza başvurabilirsiniz.

Bebek, yaşlı bakıcılarına yönelik kamera kurulumu yapıyor, ev içinde daha güvenli hissetmenizi sağlıyoruz. Ev kamera sistemi kurulumunu balkon gibi yerlere de yapabilir, dilediğiniz an yeni bir kurulum talep edebilirsiniz.

Yeni güvenlik kamera sistemi taleplerinizi sıfırdan hazırlıyor ve sorunsuz bir hizmet veriyoruz. Güvenlik kamera sistemlerinin periyodik bakımını sağlamaktayız. Ayrıca arızalanan kameraların bir bölümü veya tamamını değiştirebilmekteyiz.

Yalnızca tamir gerektiren durumlarda kameranın alakalı bölümünü onarıyoruz.  Onarılamayacak durumdaki ürünleri ise garantili şekilde değiştirmekteyiz.

İşyeri ve ofis kamera kurulumu yapan ekibimiz IP kamera kurulumunu da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Başvuru yapacağınız zaman teknik ekibimiz keşif ardından gereken tüm işlemleri kısa sürede tamamlayacaktır.

Televizyon Tamiri

 

Kapsamlı televizyon hizmetlerini 60 Elektronik firmamızla bulabilirsiniz. Tüm televizyonları ilgilendiren konularda uygun şekilde bakım onarım sağlamaktayız. Kurulumu gereken hizmetleri de sorunsuz şekilde yapan televizyon tamiri ekibimiz uygun fiyatlarla sonuç almanızı sağlar.

LCD ve diğer televizyonları kurarak montaj işlemlerini tamamlıyoruz. Uydu eklemeleri, televizyonla ilgili teknik gereksinimler konusunda sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktayız. Smart TV kanal ve giriş yeri sorunları vs. için başvurabilir, ana kart arızalarına çözüm bulabilirsiniz.

Televizyonlarda elektrik dalgalanması nedenli birçok sorun olabiliyor. Besleme kablosu yenileme, sinyal tuner yükleme sorunları gibi durumlarda hemen başvuru yapabilirsiniz. Format atma, kanalları yenileme ve televizyon güncelleme talepleri karşılanmaktadır.

İnternet kullanımıyla beraber telefondan televizyona görüntü yansıtma ihtiyacı da artmıştır. Bir aparat gereken teknik işlemi kısa sürede tamamlıyoruz.  Ayrıca duvar montaj işlemleri, yer değişikliği, ekran koruyucu takma, komple ekran değişim işlemleri uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.  Televizyonunuzda olabilecek, ses gibi tüm sorunlarda bize başvurabilirsiniz.

Network İnternet Servisi

 

İnternet bağlantısını yeni kurmak gerektiğinde bina içi kurulum yaptırmak üzere 60 Elektronik’e başvurabilirsiniz. Bina için network internet servisi alt yapısını sunan firmamız, geleneksel bir internet ağ kurulumu yanında en yeni modem teknolojisini de sizlere sunmaktadır. VDSL ve ADSL modemlerde oluşan arızalarda, kablosuz internet sorunlarında başvuruları beklemekteyiz.

Nette hız artırma çabanız varsa, daha hızlı internet kurulumu için uygun fiber alt yapısını kurmaktayız.  Fiber alt yapı ile cihazlardaki internet siteleri daha hızlı çalışacaktır. Kablolu ve kablosuz ağlarda gereken değişimleri de sağlayarak sorunsuz alt yapı istemekteyiz.

60 Elektrik firmamız, tüm hizmetlerde maliyet, işçilik ve memnuniyet açısından titizlikle çalışmaktadır. Bizleri yeniden seçmeniz adına kapsamlı bir çalışma prosedürü uyguluyoruz. Öncelikle müşterilerimize ne tür hizmet yapacağımızı aktardıktan sonra kabul etmeniz halinde uygulama randevusu ayarlamaktayız. Pendik elektrikçi olarak farkımızı her daim hissedebilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı