Avcılar

 

Avcılar’da 60 Elektronik teknik servisi olarak çanak anten, güvenlik kamera sistemi, Network internet servisi, televizyon tamiri ve merkezi uydu sistemi gibi çeşitli hizmetler veriyoruz.

İstanbul Avcılar’da bulunan 60 Elektronik teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarına kısa sürede çözümler geliştiriyoruz. Avcılar çanak anten bakım onarım ve kurulum gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız. Servisimiz bu konuda alanında bilgili ve tecrübeli ekibi ile aralıksız çalışmaktadır. Profesyonel teknisyenlerimiz çanak anten kurulumu ve onarımı konusunda sizleri üstün kaliteli müşteri memnuniyeti sunuyor.

Avcılar Çanak Anten

 

Uzun yılları aşkı deneyimlerimiz doğrultusunda gerekli eğitimlere sahip uzman ekibimiz ile 7/24 çalışarak sizlerin en iyi hizmeti almasının amaçlıyoruz. 60 Elektronik olarak İstanbul’da profesyonel uydu servis hizmeti sunuyoruz. Her türlü çanak anten işlerinizde tam donanımlı teknik servisimize arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yüzlerce müşteri portföyüne sahip olan firmamız sizlere en hızlı uydu arıza sorunlarını giderme hizmeti de sunuyor.

Avcılar Merkezi Uydu Sistemi

 

4K Ultra HD, dijital ve HD yayınlardan yararlanmanız için kullanılan “Merkezi Uydu Sistemleri” hizmetlerimizi dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Avcılar Merkezi uydu sistemi, yörüngede yer alan uydu ağları ile altyapılarında meydana gelen navigasyon ve iletişim sistemi olarak tanımlanmaktadır. Bu sistem, uzayda bulunan uydu yörüngeleri aracılığıyla dünya yüzeyinde çeşitli noktalara hizmet imkanı sunuyor.

Günümüzde bu tarz sistemler geniş bir kullanım özelliğine sahiptir. Sizler de çanak kirliliğinin önüne geçerek oldukça kullanışlı Merkezi uydu sisteminden yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey servisimize talep iletmeniz olacaktır.

Avcılar Güvenlik Kamera Sistemi

 

Kamera sistemleri konusunda onarım, bakım ve kurulum gibi hizmetler için alanında uzman bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Avcılar güvenlik kamera sistemi teknik servis hizmeti için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Üstün teknolojiye sahip güvenlik kamera sistemleri konusunda çalışan müşteri ve tedarikçi memnuniyetini üst düzeyde tutarak kaliteli ürün hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

İstanbul genelinde güvenlik kamera sistemine en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz. Tatillerde veya işteyken aklınızın kalmaması için sizlerde servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek en hızlı çözümleri sunuyoruz. Kalite standartları üzerinde kurulum bakım ve Onarım gibi hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

 

Avcılar Televizyon Tamiri

 

60 elektronik teknik servisi olarak geniş servis ağına sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. İstanbul’un Avcılar semtinde uzun yıllardır televizyon tamir konusunda profesyonel bir şekilde onarım hizmeti sunuyoruz. Televizyon modeli ve markası her ne olursa olsun güvenilir bir tamir hizmeti için servisimizi arayabilirsiniz.

Sektörde televizyon tamircisi olarak hizmet sunan lider bir teknik servis olduğumuzu yenilemek isteriz. Avcılar televizyon tamiri denildiğinde akıllara gelen tek firma olmak bizleri memnun ediyor. Kurulduğumuz günden bu yana Arçelik, Altus, Samsung, Regal, Philips, Beko, Awox, Vestel, Toshiba, Sunny, Skytech, TCL, Profilo ve Grunding gibi farklı televizyon markalarından kurulum ve tamir hizmeti sunuyoruz.

Avcılar Network İnternet Servisi

 

İnternet Network hizmetlerimiz için servisimizi arayabilirsiniz. Ağ yönetim, atak önleme ve analiz çözümleri sunarak yüksek performanslı geniş ve yerel alan ağlarında hızlandırma çözümleri sunuyoruz. Bununla beraber ISDN, DSL, Ethernet bağlantılar, büyük lokasyon kablosuz kapsama alanı oluşturma hizmetleri, Exchange, ISA Server kurulum, Microsoft Windows sonucu çözümleri, ağ izleme çözümleri, internet ve ağ kurulumu gibi alanlarda hizmet almak için Avcılar Network internet servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı