Sultangazi

 

Sultangazi kamera sistemleri konusunda fark yaratan hizmetler veriyoruz. Uydu, çanak ve daha birçok teknik detay açısından profesyonel çözümleri firmamızla bulabilirsiniz. Anten kurulum hizmetleri, yüksek binalardan kablo çekme, D Smart arıza çözümleri ve daha fazlasını sunuyoruz. Memnun kalacağınız çözümlerimizden her zaman ekonomik şekilde faydalanabilirsiniz.

Ofis İnternet Çözümleri

 

Sultangazi network internet servisi başvurunuz için ofislere özel kurulumlar yapmaktayız. İnternet kurulumu konusunda geniş yelpazede hizmet alabilir, sektörde fark yaratabilirsiniz. İnternet aboneliği, ortak ağ kurulumu, fiber alt yapı ve modem konuları yaygın talep gören hizmetlerdir. Dilerseniz internet ana hat onarımı ve bina içi internet tesisatını talep edebilirsiniz.

Modem arızalarını yaşadığınızda, VDSL, ADSL, Fiber alt yapılara göre bakım onarım sağlamaktayız. Her alt yapı özelliğine göre işlemler değiştiği için başvurularınıza vereceğimiz yanıt da değişecektir.

Sultangazi Televizyon Tamiri

 

Sultangazi ilçesinden gelen televizyon tamiri talepleriniz birçok hizmet kategorisini barındırmaktadır. Uydu format atma, uydu cihazını sıfırdan kurma ve sinyal arızaları için başvurabilirsiniz. Panel değişim talepleriniz ses sorunlarına karşı tamir önerileri ve daha birçok konuda yardımcı oluyoruz.

Sinyal sorunları ve ekran değişim talepleri en yaygın başka hizmetlerimizdendir. Geniş bir tv arıza kategorisi olduğu için talebe göre işlem olacaktır. Her talebinize özenle karşılık veriyor, müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Holding Güvenlik Kamera Sistemi

 

Ofis ve diğer iş yerlerinde kamera sistem kurulumu için 60 Elektronik mağazamızı tercih edebilirsiniz. Ürün satışı ve teknik sistem kurulum hizmetlerimiz konusunda sektörün öncüsü durumundayız. Kamera sistemlerini sadece kurulum olarak değil bakım ve onarım gibi de düşünebilirsiniz.

Güvenlik kameralarının en önemli aşaması montaj be değişim süreçleridir. Montaj ayrı bir sistem süreci olup, değişim de malzeme değişimine gönderme yapar. Apartman kamera sistemi bir iş yerini de ilgilendirebileceği için güvenli bir görgünüm elde edebilirsiniz.

Şayet kablo arızalarından dolayı kameralar çalışmıyorsa mutlaka en kısa sürede değişim talep edebilirsiniz. Yeni güvenlik kamera sistemi kabloları başvurunuzda tüm bina içerisindeki kablolar değişebilecektir.

Çanak Anten & Merkezi Uydu Sistemi

 

Sultangazi çanak anten servisi olarak aradığınız kurulum ve malzeme ihtiyaçlarınızı detaylı şekilde karşılıyoruz. Uydu servisi olarak, hem daire çapında hem de bina geneli için çanak kurulumu sunmaktayız.

Anten kablosu, yeni cihaz kurulumu konularında hızlı hareket eden ekibimiz, kanalları sorunsuz şekilde görebilmenizi sağlar. Tv kanal hizmetlerimiz ofis ve holding gibi kapsamlı işletmelerinizde rakiplerinize fark atmanıza katkı sağlayacaktır.

Uydu Kurulum Fiyatları 2024

 

Çok katlı binalara özel merkezi uydu sistemi kurulum fiyatları 2024 genel piyasa durumuna göre şekillenecektir. Elektronik malzeme maliyetleri diğer sektörlere göre daha farklı olduğu için fiyat değişiklikleri gümrük vergilerini ilgilendirmektedir.

Müşterilerimiz yeni bir ürün almak istediğinde malzeme ve işçilik bir arada değerlendirilmektedir.  Merkezi uydu sistemi fiyatlarımız da bu kapsamda belirlenir. Talepleriniz, ürün piyasası, hizmet genel ücretlendirmesi toplamında çözümler sunuyoruz.

 

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı