Modem Satışı

 

İstanbul Anadolu Yakası modem satışı ve internet kurulumu için 60 Elektronik başvurunuzu yapabilirsiniz. Sektörde uzun zamandır varlığını sürdüren ekibimiz,  kablo ve tesisatla alakalı tüm ürünlerde üst düzey hizmet sunmaktadır. Başvuran müşterileri memnun etmek adına, işimizi titizlikle yapmaktayız.

Modem Ne Anlama Geliyor?

 

Modem, internet bağlantısının cihazlara ulaşmasını sağlayan bir elektronik alettir. Kablolarla alınan bağlantı sinyalleri cihazlara yeni bir sinyal göndererek şifreli giriş sağlar.  Modemler, bir nevi kontrol mekanizması olarak düşünülebilir. İsminin modülatörden gelmesi de bunu kanıtlar niteliktedir.

Modemin çalışma mantığına bakılırsa, dijital verinin elektriksel sinyallerle telefon hattından taşınması durumu vardır.  Dijital verinin taşınması için gerekli olan modemler, internet hizmetini almanız adına zorunlu bir cihazdır.

Modem Satışı & 60 Elektronik

 

60 Elektronik modem satışı yapan, Pendik adresli bir firma olarak kapsamlı bir hizmet sunar. Modem çeşitleri, internet bağlantısı kurulumu konularında ön bilgilendirme alacağınız özverili bir ekiple çalışmaktayız. Modemle alakalı en iyi sonucu almadan önce firmamızı arayarak ne tür beklentileriniz olduğunu aktarabilirsiniz.

Modem çeşitlerini satın almak istediğinizde teknik özelliklere ihtiyacınız olacaktır. En iyi modemi bulmak adına, ne kadar geniş alanda internet bağlantısı istediğinizi aktarmalısınız. Fiyat ve performans açısından sizi senelerce idare edecek modeme kavuşmanız için gereken yönlendirmeleri sağlamaktayız.

Modem Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Modem satın alırken genel olarak dikkat edilmesi gerekenler vardır. Öncelikle ne kadar bütçeniz olduğunu ve esneme payını düşünmelisiniz.  Ardından belirlenen fiyat aralığında, alacağınız yüksek performansı bulmak için en iyi modem konusunda bilgi almalısınız. Taleplere göre kapasitesi en iyi olan modemi size sunarak pratik bir çözüm sağlıyoruz.

1-)Alt Yapı Uygunluğu

Modem alırken alt yapısının kontrolü sağlanmaktadır. Her modem tüm binalardaki alt yapıya uygun olmayabilir.  Fiber, ADSL gibi alt yapıları sorgulattıktan sonra uygun duruma göre bir modem seçmelisiniz. Hız konusunda istenen sonucu almanız için doğru yönlendirme yapmaktayız.

2-)Hız Kapasitesi

 

Mbps değeri, saniyede aktarılan veri sayısı demektir ve modemlerde hız kapasitesini ifade eder.  Bu noktada en iyi hız kapasitesi fiber olan modemlerdir. ADSL ve VDSL modem seçenekleri fibere göre daha düşük hız olup, en düşük hız da ADSL olarak bilinmektedir.

Fiber alt yapının giderek yaygınlaşmasında bu hız etkisi bulunacaktır. Bir iş yerinde aktif bir veri akışı varsa, hız konusuna ekstra önem vererek modem satışı sağlanmalıdır.

3-)Modem Sinyal Özellikleri

 

İnternet hızını etkileyen modem sinyal gücünün yüksek olması gerekir. dBm seviyesinde ters orantı olduğunu da düşünerek modem seçimi yapabilirsiniz. Düşük alandaki modem sinyal gücü ve hızı daha yüksek olacaktır. Şayet sinyal gücünü geniş bir alana yaymak istiyorsanız bağlantı yayan cihaz desteği alabilirsiniz.

4-)İşletmelerde Port Sayısı Detayı

 

Modem üzerindeki giriş bölümlerinin sayısı, işletmelere göre alım olacaksa 8 civarı olmalıdır. Ev kullanımında port sayısının daha az olması sakıncalı değildir. Yine de ev içerisindeki modeme bağlanacak cihaz sayısı çoksa port miktarı çok olabilir.

ADSL Modem Sabit Hat

 

ADSL modemler, sabit telefon hattı kurulan yerlerde kullanılan bir modem türüdür. İnternet bağlantı sağlayıcılarını tarihi açıdan değerlendirdiğimizde ilk başta sabit hat şartı bulunuyordu. Sabit hat olmadan bir yere internet bağlantısı kurmak mümkün değildi. Fakat daha sonraki dönemlerde kablosuz modem baskın bir ürün olmaya başladığından bu cihazlara yönelim de artmıştır. Özellikle bilgisayar harici internet kullanımından bu yana kablosuz modemler daha popüler hale gelmiştir.

Modem Almanın Faydaları Nelerdir?

 

Modem cihazı interneti çeşitli özelliklerle beraber kullanmayı mümkün kulan bir alettir.  Modem aldığınızda, var olan bir bağlantının, cihazlarda kullanımını sağlamış olursunuz. Kullanım olanağına ek bir şekilde,  hız açısından da avantajlı bir sonuç alabilirsiniz.

Akıllı cihazınızda sınırsız modem bağlantısı varsa dilediğiniz içeriği indirebilir, okula, iş hayatına destek dosyalar kullanabilirsiniz. İletişimi fiziksel olarak yapmak mümkün olmadığında, görüntülü arama, dünyanın bir ucundan görüşebilme gibi avantajlarınız olacaktır. Küresel etkileri olan modem cihazı sayesinde çok yönlü avantajlar elde edersiniz.

Bir iş yerinin gelişmesine önemli katkılar sunan modemler, yeni iş bağlantıları kurmanıza olanak verir. Ayrıca bağlantının en önemli getirilerinden biri, reklam verme süreçlerini daha etkili ve ekonomik şekilde yapma olanağıdır.

Dijital alanda fark yaratan modem satışı hizmetlerimizi kullanmak için 60 Elektronik başvurusu yapabilirsiniz. Modem almanın size katacağı avantajlar konusunda aklınıza gelen diğer nedenleri size sunuyoruz.

Modem Arızası Çözümleri

 

Modem çeşitlerinden satın aldıktan sonra, tamir bakım gerektiren hallerde 60 Elektronik’e başvurabilirsiniz. Kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunduğumuz için en iyi şekilde onarım sağlanacaktır. İnternet bağlantısı kurulumu, hız geliştirme, kablo onarım işlemleri, ana hat sorunu çözümü vs. için her daim sizlerleyiz.

Modem Satışı Fiyatları

 

Yeni modem alacağınızda fiyat araştırması yapmak için 60 Elektronik başvurusu yapabilirsiniz.  Uygun modem seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek kurulum talep edebilirsiniz. İnternet başvurusu yapmak istiyorsanız bu konuda da yardımcı olmaktayız. Yeni modem fiyatları için firmamızı takip edebilirsiniz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı