İş Yeri ve Ofis Kamera Sistemleri Kurulumu

 

Güvenlik ve kayıt amaçlı iş yeri ve ofis kamera sistemleri kurulumu malzemelerini 60 Elektronik’te bulabilirsiniz. Gerekli tüm malzemelerle beraber sistem kurulumunu sağlıyor, tamir bakım hizmeti sunuyoruz. İstanbul Pendik merkezli firmamız, üstün hizmetler vermeyi hedeflemekte, garantili ürünler sunmaktadır.

Kamera Sistemi Nasıl Kurulur?

 

Kamera sistemini kurulum bakımından aşamalı bir süreç olarak düşünmek gerekir. İlk önce iş yerinde keşif yapılarak nerede nasıl bir görüntüleme alınacağı hesaplanır. Kamera sayısını belirleme bakımından iş ortaklarımızla bir süre planlama yapmaktayız. Ardından ön görüşmeler tamamlandığında uygulama için randevu almaktayız.

Kamera için gereken sistem malzemeleri temin edilmiş olmalıdır.  Teknik açıdan gerekebilecek tüm ayrıntılar size aktarılacağı için ürün seçimi baştan tamamlanır. İşlem aşaması bakımından kayıt cihazının hazırlığı en önemli kısımdır.

Kayıt cihazının üzerindeki bölümlerde bağlantı yerleri hazırlanır. Kamera kabloları ve kayıt cihazının kabloları gereken şekilde hazırlanır.

İş yeri ve ofis kamera sistemleri kurulumu öncesi cihazın iç kısımlarındaki hafıza bölümü isteğe göre yükseltilebilir.  Eklemeler konusunda daha çok ayrıntı ekibimiz tarafından verilecektir.

Kayıt cihazına bağlanan kameralar, ikinci olarak yerleşecekleri alana monte edilecektir. Montaj işlemi ardından kamera kurulum kontrolleri sağlanarak ekrana gelen görüntülere bakılır. Ekrana gelen görüntülerde hesap kontrol bölümü de tamamlanmış olmalıdır.

Ofise Güvenlik Kamerası Kurmanın Faydaları

 

Ofislerde kamera sistemi kurulumu birçok avantajı beraberinde getirecektir. Büyüklüğü fark etmeksizin ofis güvenliğini kameralarla sağlamanız maddi ve manevi zararları engelleyecektir. Uzaktan takip sistemiyle beraber dışarıda olduğunuz zaman kamera görüntülerini izlemeye devam edersiniz.

Çok katlı ofisler düşünülürse, her kata güvenlik kamerası kurmak gerekecektir. Gelen ziyaretçileri kamera sistemleri ile kontrol etmeniz, işleyişe önemli katkılar sunacaktır.

Kamere Kurulum Sistemi İçin Öneriler

 

Kamera kurulum sistemlerinde bazı teknik önerileri dikkate almak gerekir. Kamera özellikleri ve yerleşim alanı konusunda detaylar sorunları azaltacaktır.

Kamera yerleşimini güneş ışığını direkt almayan yerlere olacaktır. Işık yansımalarının engellenmesi ve mekanizma arızalarını azaltmak için önemlidir.  Güneş ışığının direkt geldiği yerler de hesap edilerek açı hesaplaması sağlanır.

Kaliteli bir güvenlik kamera sistemi için sayıyı siz belirleyebilirsiniz. Küçük tek odalı ofislerde iki kameralı sistem yeterli olabilir.  Dilerseniz alanı daha da genişleterek 4+1 kamera kurulumu yaptırabilirsiniz.

Kayıt cihazlarını kamera sayısına göre seçmenizde fayda olacaktır. 64 kanal kayıt cihazı diğerlerine göre daha kapsamlı olabilir. Hafıza olarak da kamera sayısına göre 500 GB ve üzeri seçim yapabilirsiniz.

İş yeri ve ofis kamera sistemleri kurulumu esnasında internetten izleme olanağı bulabilirsiniz. Modeme bağlanan kamera sistemiyle beraber cep telefonunuz ağa bağlanabilecektir. Uygun yazılım ve sunucu desteği konusunda 60 Elektronik ekibimizde çözüm bulabilirsiniz.

Gece Görüşlü Kamera Faydaları Nedir?

 

Karanlıkta ofis ve iş yeri çevresini korumaya devam etmek için gece görüşlü kamera kullanmanız önerilir. Gece boyu net görüntü alacağınız bu sistemde kızılötesi görüntüleme teknikleri kullanılmaktadır.  Kötü niyetli kişileri iş yerinize girerken gördüğünüzde, bunu kanıt olarak gösterebilir, daha huzurlu bir çalışma hayatı yakalayabilirsiniz.

Restoran Güvenlik Kamera Kurulumu

 

Restoran güvenlik kamerası sistemlerini kurduğumuz yerlerden biri olarak önemli avantajlar elde etmektedir. Yeme içme üzerine kurulu bu işletmelerde müşterilerin geldiği ve personelin hazırlık yaptığı alanları görebilirsiniz. Olası kötü durumları engelleyebileceğiniz, kontrol edebileceğiniz kameralar büyük kayıpları engelleyebilir.

Eczane Kamera Sistemleri

 

60 Elektronik olarak eczanelere özel bir kamera sistem kurulumu yapıyoruz. Dış bölüm ve içerideki tüm alanları kapsayan sistem kurulumunu dilerseniz daha ileride çoğaltabilirsiniz. Genişletilen eczane içerisinde ekleme yaparak daha fazla görüş alanı yakalayabilirsiniz.

Okul Kamera Sistemleri

 

Okullarda güvenlik kameraları öğrencileri çeşitli alanlarda kontrol etmeyi kolaylaştıran bir uygulamadır. Okul çıkış bölgesi, bahçenin farklı bölümleri ve merdiven dönüşlerinde okul kamera sistemlerini kurmak için başvurabilirsiniz.  Ekibimiz, okul bölgesine özel bir keşif yaparak en iyi sonuçları almanıza odaklanır. Özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Kamera Sistem Kurulumu Fiyat

 

Mağaza kamera sistemleri, alışveriş merkezleri ve talep edeceğiniz diğer yerlerde uygun maliyetler sunuyoruz. Her işletme ve ofis için isteyebileceğiniz kamera sistemlerinin teknik ihtiyaçları farklı olabilecektir. Dolayısıyla önceden fiyat teklifi alabilir, tamir bakım taleplerinizi iletebilirsiniz.

En iyi Güvenlik Kamerası Nasıl Seçilir?

 

Ofis ve iş yerleri için en iyi güvenlik kamerası seçmek için 60 Elektronik firmamıza başvurmalısınız. Sitemizde yer alan ürün ve hizmetleri daha ayrıntılı şekilde aktarmaktayız. Kamera ve hizmet konusunda uzman ekibimiz, teknik açıdan kamerada olması gerekenleri söyleyecektir. Ardından sayı ve bütçe doğrultusunda en uygun kameraları seçebilirsiniz.

Kurulan kamera sistemlerini uzun vadede sorunsuz şekilde kullanmaya devam etmek için düzenli bakım onarım yaptırmalısınız. Bu sayede kayıt cihazı ve kamera kablo bağlantıları daha az değişecektir. Kablosuz kurulum olacağında da bağlantı noktaları konusunda ayrıca dikkatli olmak gerekecektir. Kablosuz güvenlik kamera ağını güçlendirilmiş sinyallerle oluşturmak son derece önemlidir.

60 Elektronik sitemize dilerseniz farklı hizmetleri almak üzere de başvurabilirsiniz. Geniş yelpazede verdiğimiz iş yeri ve ofis kamera sistemleri kurulumu hizmetleri memnun kalmanızı sağlar.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı