Ev Kamera Sistemleri Kurulumu

 

Ev ve ofislerde ev kamera sistemleri kurulumu teknik anlamda belirli malzeme ve hizmetleri gerektirir.  Kamera sistemleri kurulum ürünleri ve hizmetini 60 Elektronik ile bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan kamera kurulum malzemeleri sayesinde daha güvenli alanlar elde edebilirsiniz. Ürünler ve hizmetler konusunda bize güvenle başvuru yapabilirsiniz.

Ev Kamera Sistemleri Nedir?

 

Ev gibi kapalı alanlara yönelik kurulumu yapılan, kamera sistemlerine verilen isimdir. Kurulum olmadan ev kamera sistemlerinin bir anlamı olmayacaktır. Tek başına ürünün amaca yönelik bir hizmet sunabilmesi için öncelikle sistemsel olarak bir araya getirilmesi gerekir.

Set halinde alabileceğiniz ürünleri tek başına ayrı parçalar olarak da temin edebilirsiniz. Yedek ürün almak gerektiğinde uygun maliyetlerle ürünler bulabilirsiniz.

Ev Kamera Sistemi Neden Gerekir?

 

Bir yere ev kamera sistemleri kurulumu izlenmesi gereken alanlar için gereklidir. Genel kullanım amaçlarına bakılırsa, güvenliği sağlama odağı vardır. Ev içinde hırsızlıkları engellemek, dışarıdan gelebilecek bir sorunu fark etmek için önemli bir sistemdir. Bazı evlerde çocuk bakıcıları için, bakım hizmet görevlileri için kamera sistemi kurulabilir.

Ev kamera sistemi evi büyük olan kişiler için bir kontrol amacı taşıyabilir. Çok katlı evlerde odalarda bağlantı kurmak, görüntü kaydetmek için bu sistemler avantajlı olacaktır.   Ev kamera sistemini balkon girişine kurdurmak, yine hırsızlıklara ve diğer olasılıklara karşı önlem olabilir.

Evlere Kamera Sistemi Nasıl Kurulur?

 

Dış ortamda ve iç alanda kullanılan ürünlerle birlikte kurulumu sağlanan ev kameraları için 60 Elektronik ekibimize başvurabilirsiniz. Yapılan kurulum işlemlerinde kayıt cihazı en önemli kısımdır. Bir anlamda kameraları kaydeden, yönlendirme olanağı sağlayan bir cihazdır.

Kamera sayısına göre kayıt cihazı kapasitesi değişebilir. Kameraları besleyecek güç kaynağı ve adaptörler kullanılır. Hard disk genelde yüksek kapasitede hazırlanır. Her kamera için kullanılan ekipman sayesinde yerleşim düzeneği hazırlanacaktır. Montaj yapıldığında bantlarla beraber kayıt alınabilir.

  • Kayıt cihazına disk eklenerek ev kamera sistemleri kurulumu vidalama işlemleri tamamlanır. Bu işlem merkezi öneme sahip bir işlem olup mutlaka doğru bir şekilde sabitleme olmalıdır. Vidalamada disk sağlamlığına önem verilerek süreç tamamlanır. Vida yerleri ters taraftan otomatik şekilde yerleştirilecektir.
  • Kamera hazırlığında kaç tane kamera varsa bu kadar sayıda kablo hazırlığı yapılacaktır. Kablolar inceyse zarar vermemeye dikkat etmek gerekir. Görüntünün kayıt cihazına gelmesi için kabloları doğru bir şekilde gruplayarak yerleştirilmek gerekir. Yapılan kablo işlemleri her kamera için özel şekilde tamamlanmaktadır.
  • Kameralara eklenen kablolar ardından güç kaynağı bağlantısı sağlanmalıdır. Ayrıca güç kaynağı topraklı özellikte olmalıdır. Güç kaynağına montaj sağlanınca kayıt cihazı ile ara bağlantılar da tamamlanmış olur.

Bağlantılar ev kamera sistemleri kurulumu için zemin gibi düşünülmelidir. Ardından gelen süreçte kamera yerleşim düzenekleri hazırlanır. Kamera yerleştirilecek alan için montaj ve kablo bağlantıları tamamlanır. Kablolar yerleştirildiğinde kamera da zemine kurulacaktır. Kamera kurulumu sağlandıktan sonra çıkmayacağı şekilde ayarlamalar yapılmaktadır.

Güvenlik Kamerası Montaj Sonrası

 

Test aşaması ile montaj ardından görüntüleri ve kamera alanlarını deneyebilirsiniz. Ekran bağlantısı tamamlandığında sistemi yönlendiren ayarları da belirlemek gerekir.  Hesap yetki bölümü ve şifre değiştirme işlemleri tamamlanmalı, bu şekilde görüntüler güvenli şekilde takip edilmelidir.  Cihazdan cihaza değişiklik gösteren bazı detaylar söz konusudur.

Kablosuz Kamera Sistemleri Nedir?

 

Kablosuz kamera sistemleri, kamera bağlantısının bluetooth ile sağlandığı bir görüntüleme demektir.  Normal şartlardaki kamera ve kayıt cihazı bağlantısı ile ekran bölümü kablosuz bağlantı sayesinde ek montaj yükü bırakmaz.

Birçok kişi ev kamera sistemleri kurulumu için kablosuz olanları seçmektedir.  Dilerseniz 60 Elektronik ekibimizi arayarak bu sistemlerin kurulumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kamera Sistemlerini Telefondan İzleme

 

Kamera sistemleri kurulduktan sonra uygulama ve yazılım üzerinden telefon takibi yapabilirsiniz. Telefondan takip sayesinde birçok yerden kesintisiz şekilde görüntü almaya devam edersiniz.  Evde değil de dışarıda olduğunuz zamanlarda,  telefondan takip size avantaj sağlayacaktır.

Müstakil Ev Kamera Sistemleri

 

Müstakil yapı kapsamında bulunan yerlerde ev kamera sistemi kurmaktayız. 60 Elektronik olarak villa ve tek katlı müstakillere yönelik bahçe, balkon, ev kameraları kurulmaktadır. Müstakil çiftlik evi gibi yerlerde hayvan barınakları,  depo alanlarını kamera sistemleri sayesinde koruyabilirsiniz.

En Ucuz Kamera Sistemleri

 

Uygun fiyatlara ev kamera sistemi satın almak ve kurulum talep etmek için ekibimize başvurabilirsiniz.  Kamera kurulumu, gerekli ekipman, ek malzemeler ve toplam miktar bakımından piyasa geneline uygun hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat kampanyalarını incelemek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, daha net bilgiler alabilirsiniz.

Hızlı & Güvenli Teslimat

 

60 Elektronik olarak hızlı ve güvenli bir kuruluma odaklanmaktayız.  Hizmet kapsam ve kapasitemiz doğrultusunda en iyi sonuçları vermek üzere talepleri beklemekteyiz. Hizmet öncesi ve sonrası tüm süreçte memnuniyet odaklı şekilde çalışmaktayız.

Yenilikçi bakış açımız sayesinde ileride bizi yeniden seçmenizi istemekteyiz. Çevrenizde firmamız hakkında iyi bahsetmeniz en önemli kazancımız olacaktır. Her projeyi başarılı şekilde tamamlamaya odaklanıyoruz.

Ürünlerde vermiş olduğumuz tüm fiyatlar eve kamera sistemi kurma maliyeti açısından araştırılmaktadır.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı