– Uydu anten Servisi / TV Uydu Servisi

Uydu servisi, en iyi sisteme sahip uyduların bile ihtiyaç duyabileceği bir hizmet olmak ile beraber konusunda uzman bir ekibin uyduyla ilgilenmesi gerekmektedir. Her türlü teknik bilgi ve donanıma sahip ekibimizle birlikte hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Her geçen gün artan müşteri gamımızın yanı sıra, en yeni teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip eden firmamız ile sorun çıkarmayan kesin çözümler mümkün. Geniş servis ağı ile uygun uydu tamiri hizmeti bütçeleri sunan firmamız size bir telefon kadar yakındır. Servis hizmetlerimiz konularında gerekli tüm bilgileri müşteri hizmetleri ekibimiz
ile iletişime geçerek alabilmekte ve gerekli servis hassas uydu anten yön ayarlama randevusunu oluşturabilmektesiniz.

Çanak Anten Servisi

Çanak servisi, uyduların ihtiyaç duyabileceği hizmet türlerinden bir tanesidir. Uzman ekiplerimizle beraber çanak antenlerinize en özel müdahaleyi yapabiliriz.

Çanak anten servisi olarak bu alanda teknik bilgi ve donanıma sahibiz. Servis alanında müşteri sayımızı da arttırmayı başardık. Bu alanda en yeni teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz. Geniş servis ağı ile uygun uydu tamiri hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz konularında gerekli tüm bilgileri de sizlere verebiliriz.

Merkezi uydu sistemleri alanında montaj ve teknik servis ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Merkezi uydu sistemleri alanında tüm ihtiyaçlarınızı gidermek için müşteri temsilcilerimiz sizleri bekliyor. Profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan destek tam zamanında veriliyor.

Profesyonel Çanakçı Servisi

Profesyonel çanak anten servisine mi ihtiyacınız var? Bu adres üzerinden hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Çanak anten servislerinde alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile bir adım öne çıkıyoruz.

Uzun zamandır çanak anten hakkında çalışmalarımız bulunuyor. Firmamız çanak anteninizde oluşan tüm arızalarınıza karşı size en yakın servis ekipleriyle hareket ediyor. Tam donanımlı araçlarımızla size en yakın uydu tamircisi desteğini verebiliriz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği standartlarına göre hareket eder.

Merkezi uydu sistemi bulunan konutlarda yayının tek bir anten üzerinden sağlanması sistemin ekonomik olmasını sağlar. Ancak çıkacak sorun ciddi problemleri tetikler. Bina sakinlerine en iyi servis uygulamalarını sunuyoruz. Arızalanan uydu sistemleri için her daireye ayrı ayrı uydu servisi hizmeti veriyoruz.

Herhangi bir arızada sizlerin yanında olabiliriz. En yakın merkezi uydu çanak anten servis çalışmalarımızdan hemen yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile beraber bu konuda sizlere her türlü merkezi uydu sistemi montajı ve tamirini yapabiliriz.

Çanak Anten Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çanak anten almadan önce, bazı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Kar, yağmur, fırtına gibi zorlu hava koşullarında yayınınızın kesilmemesi için kaliteli ürün satın almalısınız. Çanak anten arızasının önüne geçmek isterseniz bu konuda destek veriyoruz.

Çanak anten alırken, F konektörü, LNB kablosu gibi diğer bileşenlerin de kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Merkezi uydu sistemi montajı ve tamiri yapılırken de birçok konu yer alıyor. Firmamız cihazlarınızın tamir ya da montajını yaparken gerekli tüm teknik ekipmanları kullanıyor. Kaliteli hizmet anlayışı üzerinden hareket eden teknik servis ekiplerimiz arızalarınıza günün saati hizmet verebiliyor.

Merkezi uydu sistemlerinde arızalara tam zamanında müdahalede bulunuyoruz. Tek bir cihazda oluşabilecek arıza tüm binan sakinlerine etkilediği için arızanın en kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz. Uydu çanak anten servisi hizmetimiz ile sisteminizdeki oluşabilecek tüm arızaları giderebiliriz. Profesyonel müşteri hizmeti anlayışını benimseyerek çalışanlarımız ile alacağınız hizmetin kalitesini garanti ediyoruz.

Çanak Anten Arıza Sebepleri

Çanak anten arızası yaşıyorsanız bu durumun farklı nedenleri olabilir. Çanak anten arızaları aldığınız zaman ne yapmanız gerekir? Uydu cihazınız hata veriyorsa şu hatalardan bahsedebiliriz.

  • Çanak anten montajı düzgün yapılmaması nedeniyle zamanla montaj vidalarının gevşeyerek çanak anten ayarı bozulabilir. Bu sorunu yaşıyorsanız, çanak anten montajının yapıldığı vidaların sağlamlığı test edilmelidir.
  • LNB plastiği özelliğini yitirmesi hassas ayarı bozulmasını tetikleyebilir. LNB plastiği kırılmış ve deforme olmuş ise değiştirilmesi gerekir.
  • Çanak anten taşıyıcı kolu kurulabilir. Bu sorunu yaşıyorsanız çanak antenin yerinden sökülmeli, sonrasında ise yeni parçanın monte edilmesi gerekir.
  • LNB odak noktası ayarı bozulması da yayın sorunlarına neden olabilir.

Çanak anten arızası ve kurulumu gibi birçok konuda sizlere destek verebiliriz. Sizler için en uygun çanak anten fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Profesyonel servis hizmeti ve donanımlı teknik servis araçlarımız ile yanınızdayız. Merkezi uydu sistemi konusunda da sizlere çözüm sunabiliriz.

Çanak Anten Kurulumu

Çanak anten kurulumu öncesi dikkat edilmesi gereken konular arasında çanak antenin montajının yapılacak yerin doğru seçilmesidir. Aksi durumda çanak anten sinyal arızası sorunu ortaya çıkabilir. Uydunun yönünü tam olarak belirledikten sonra izlemek istediğiniz uydu için standartlara uygun çanak anten yerleştirilmelidir.

Kontroller sonrasında çanak anten montajının yapılacak yeri işaretlemesi gerekir. Gerekli işlemler sonrasında montaj yapmak için çelik dübel ve özel montaj vidaları kullanılarak sabitlenmelidir. Sabitleme sonrasında çanak anteni uydu yönüne çevirip uydu ayar cihazı ile doğru sinyal seviyesine getirilmelidir. Daha sonra LNB hassas ayarı yapılarak LNB vidalarının sağlamlaştırılması gerekir. Bu adımları başarılı bir şekilde yaptıktan sonra çanak anten kurulumu tamamlanır.

Her zaman en iyi hizmeti sunmak için faaliyetlerine devam eden firmamız bu alanda kendisini geliştiriyor. Çanak üzerinde ciddi bir sorun yaşıyorsanız sizlere destek verebiliriz. Uzun zamandır anten servis çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çanaklar üzerinde sorun yaşadığınız zaman yanınızdayız. Tam zamanın uygun fiyatlı servis uygulamalarımızla en iyiler arasında bulunuyoruz. İnternet adresimizden bizlerle iletişime geçerek servis taleplerinizi kolayca iletebilirsiniz. Çanak anten arızası ve kurulumunda sizlerin yanındayız. Çanak anten servisi olarak tamda ihtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştiriyoruz.

Call Now

× WhatsApp Destek Hattı